Kalıp Değiştirmeli Tabak Kapatma Makinası - Arı Makina Clio Eco 06

İlan No: #00115333
Fiyat Sorunuz
Kategori: Tabak Kapatma
Marka: Cliopack
Model Tipi: ECO 06
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: 7 Gün
Konum: Tuzla / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Kredi Kartı

Kalıp Değiştirmeli Tabak Kapatma Makinası - Arı Makina Clio Eco 06

CLİO ECO 06 KALIP DEĞİŞTİRİLEBİLİR MANUEL TABAK KAPATMA MAKİNASI 

 Gellikle kurugıda ürünleri et ve şarküteri ürünleri için tercih edilen minimum ölçüyü sizin belirlediğiniz ve maxsimum 227 x178 (mm) ebatındaki tabakları bölmeli ve bölmesiz olarak ayırt edmeden kapatabilen  kalıp değistirilebilir sistemi ile farkli ebatlardaki tabaklarada işlem yapabilen arkadan kesim özelliği bulunan Cliopack modellerimizden biridir.  

Microdalga fırına girebilir ve -40 dereceye girebilen gıda tabaklarının üzerine baskıya ve ısıya dayanıklı filmile ürünün emniyetini sağlar size hızlı ve pratik bir çözüm sunar.

Ürünlerin sevkiyatı esnasında sızma ve yemeklerin birbirine karışması toptan sevk ettiğiniz ürünlerde  taşıma esnasındaki fireyi minimum seviyeye indirir.  

Hijyenik şartlarda peketleme yapma olanağı ve %100 sızdırmazlık garntisi ile deforme olmamış paketli ürün satma olanağı tanıyarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarıtır.

Sıcak ve soğuk yemek çeşitleri,  et, balık, şarküteri , sebze, meyve, kuruyemiş vb. perakende satış amaçlı ürünlerde tazelik koruma amacına yonelik de kulanılmaktadır. 

Diğer paketleme makinalrı ile karşılaştırıldığında , kalıp değiştirilebilme ve max 5 saniyede bir işlem  yapabilme özellikleri önplana çıkmaktadır.

 

  • Elektirik tüketimi : 220v - 0,5 kW
  • Net ağırlığı :  20kg.
  • Cliosharper arkadan kesim bıçak sistemi
  • 1saatli max paketleme kapasitesş  900
  • Değiştirilebilir kalıp özelliği vardir .
  • Maksimum kalıp ebatı 227 x 178 (mm) dir.
  • Manuel kullanım amaçlı tasarlanmıştır.
  • Tamamen paslanmaz gövdeye sahiptir ve CE direktiflerine uygundur.
  • Map sistemi (modifiye atmosferleme ile paketleme ) yapmaz.

Kalıp Değiştirmeli Tabak Kapatma Makinası - Arı Makina Clio Eco 06 , Sıfır ( Yeni ) Kalıp Değiştirmeli Tabak Kapatma Makinası - Arı Makina Clio Eco 06 , Kalıp Değiştirmeli Tabak Kapatma Makinası - Arı Makina Clio Eco 06 Satılık Fiyat Sorunuz Fiyat'la satılık Kalıp Değiştirmeli Tabak Kapatma Makinası - Arı Makina Clio Eco 06 , tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 2931 kez incelenmiştir.