İnk-Jet Kodlama Makinesi / Lınx J350

İlan No: #00090800
Fiyat Sorunuz
Bu ilan yayında değildir
Kategori: İnkjet Kodlama
Marka: Linx
Model Tipi: J350
Model Yılı: 2020
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Arapcami Mah. / Beyoğlu / İstanbul
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

 

Linx IJ350 büyük karakter baskılı yazıcı, karton ve ikincil ambalaj malzemesi gibi gözenekli malzemelerin yüksekliği 53 mm’ye kadar olan metin ve logolarla kodlanması ve işaretlenmesi için idealdir.  Kendi kendini temizleyen yazıcı kafası her defasında temizlenen 180 dpi yüksek çözünürlüklü kodları yazdırır ve basit simgeli kullanıcı ara birimi bir eğitim alınmasını gerektirmeyecek kadar yazıcının kullanımını kolaylaştırır.   Eşsiz meme koruma sistemi, memeyi tozlanmaya, hasarlara ve zayıf karton girişine karşı korur; bu da Linx IJ350’nin güvenirliğini artırır.

Linx IJ350, Hızlı Tüketim Ürünleri, Otomotiv, Sanayi ve İlaç gibi birçok sektöre uyarlanabilir ve bu sektörlerde ikincil ambalaj malzemelerinin kodlanması işine çok uygundur.

En düşük işletme maliyeti
• Yazıcı kafası temizlenirken hiç mürekkep harcanmaz – yenilikçi mürekkep devir daim sistemi, her bir mürekkep damlasının kullanıldığı anlamına gelir
• Pahalı etiket veya şeritler almanız gerekmez


Üretimde minimum atıl zaman
• Tamamen kapalı, kendi kendini temizleyen yazıcı kafası sistemi, püskürtücüleri her zaman temiz tutar – dışarıdan müdahale edilmesine gerek yoktur
• Benzersiz püskürtücü koruma sistemi, toza, hasara ve kötü karton verilmesine karşı koruma sağlar; her defasında temiz ve canlı kodlar elde edilmesini garanti eder


Hatasız kodlama
• Entegre yazılım, basılan mesaja ilişkin doğru veriyi seçmesi konusunda kullanıcıyı yönlendirir, böylece kodlama hatasız olur.


Kurması ve kullanması kolay
• Bugüne kadar ürettiğimiz en basit renkli dokunmatik ekran da eğitim gereksinimini en aza indirgeyerek işletimi kolaylaştırır.
• Kompakt boyutları ve ayrılabilen ekran ünitesi, konumlamanın esnek biçimde operatöre uygun hale getirilmesine imkân sağlar.
• Görüntünün açık biçimde görülebilmesi için düşünülmüş dikey ekran, yazıcı durumunun bir bakışta görülmesini sağlar.
• Kurulum sırasında maksimum esneklik için alternatif kablo uzunlukları

Bu ilan 3507 kez incelenmiştir.
İnk-Jet Kodlama Makinesi / Lınx J350 Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!
Yeniliklerimizden Haberdar Olun