Hidrolik Melamin Presi 160 Ton - Hidrosay

İlan No: #00156452
12.800 USD Adet
KDV
DAHİL
Kategori: Melamin ve Bakalit Presi
Marka: Hidrosay
Model Tipi: HMP-001
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: 90 Gün
Konum: Başakşehir / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

Hidrolik Melamin Presi 160 Ton - Hidrosay

Hidrolik Melamin Presi 160 Ton

Hidrosay

Ağırlıklı olarak mutfak eşyası endüstrisi nde kullanılan presler i min. 100 ton max. 1000 ton kapasitelerinde istenilen ebatlarda üretebilmekteyiz. Bu preslerimiz de alanında kendini kanıtlamış malzemeleri kullanarak uzun ömürlü olmasını hedeflemekteyiz. Bu presler melamin yada ürea esaslı malzemelerin preslenmesinde kullanılır. 

Preslerimizin mekanik olarak gayet sağlam ve uzun ömürlü olması için gereken hertürlü imalat tekniğini kullanmaktayız. Sistemdeki yağı temiz tutmak bizim önemlidir. Bu yüzden yağın hassas filtreler kullanarak temiz tutulmasına azami önem veririz.

Kullanım kolaylığı açısından elektrik kumanda panosunda PLC (programlanabilir lojik kontroler) kullanmaktayız. İsteğe göre kullandığımız dokunmatik (touch screen) panel ile makinenin preformansını kolayca izleyebilir ve kontrol edebilirsiniz.

Hidrolik Melamin Presi 160 Ton - Hidrosay, Sıfır ( Yeni ) Hidrolik Melamin Presi 160 Ton - Hidrosay, Hidrolik Melamin Presi 160 Ton - Hidrosay Satılık 12.800 Fiyat'la satılık Hidrolik Melamin Presi 160 Ton - Hidrosay, tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 75 kez incelenmiştir.
Hidrolik Melamin Presi 160 Ton - Hidrosay Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!