Halı Yıkama Fırçası

100 -200
Adet KDV Hariç
İlan No: #00142249
Kategori: Fırça
Marka: Venüs Makina
Model Tipi: VM 43 F
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: Yenikent Mhl / Derince / Kocaeli
Satış Detayı: Kredi Kartına Taksit, Peşin, Kredi Kartı, Kapıda Ödeme

Halı Yıkama Fırçası

 • Halı yıkama fırçası sektörü ile birlikte gelişmekte olan teknolojiyi, yakından takip ederek kaliteli ve verimli fırçaları sunmaktaki kararlılığımız devam etmektedir.
 • Kullanmış olduğumuz Halı yıkama fırçası kılları orjinal yerli üretim ve ithal olup; uygun malzeme seçimine özellikle dikkat edilmektedir.
 • Halı yıkama fırçası  ‘nda kullanmış olduğumuz tabanlar polipropilen olup sıcak ve soğuk ortamlardan etkilenmemektedir.
 •  Halı fırçası dairesel olmak üzere üretilmektedir.
 • Halı fırçası üretimi istenilen ölçü ve özelliklerde yapılmaktadır.

Renk seçenekleri mevcuttur

Halı yıkama fırçası fırçalarımız ithal fırça olup yıpranma yada dökülme yapmaz kullanım süresi çok uzundur yerli fırçalarla kıyas etmeyiniz.

Çap Boyutu

38 cm – 40 cm – 42 cm – 43 cm

 

Kalınlık oranları

0,40 – 0,50 – 0,60  şeklindedir.

 

 • Ürünlerimiz, kullanıldıkları makinalarda en önemli donanım olarak işlev görmekle beraber verimliliği arttırırlar.
 • Firmamız bu tip fırçalar ile ilgili çok sayıda kalıp çalışması yaparak yatırımda bulunmuştur.
 • Türkiye’ de ilk olma özelliğine sahip ürünlerimiz ile ilgili kalıplarımız sayesinde müşterilerimizin isteklerine kaliteli ve hızlı şekilde cevap vererek üretim süreçlerini hızlandırıp ülkemizdeki üretim ekonomisine katkıda bulunmaktayız.

Derinlemesine temizlik için halı yıkama şarttır. siz ne kadar temiz olursanız olun, ne kadar hijyeninize önem verirseniz verin halılarınız temiz olmadıktan sonra halı üzerinde biriken mikroorganizma bütün evinize yayılır. Halınıza bastığınızda üzerinize yapışan mikroorganizma daha sonra gittiğiniz her yere yayılır ve hijyen sağlama gayretleriniz maalesefki başarısız olur. Bu işin tek çözümü halı yıkama yapmaktır.  Aldığınız zaman göreceksiniz ki halılarınızı yıkamak ne kadar kolay ve ne kadar eğlenceli.

Yüzeysel temizlik işlemleri sizi günübirlik idare eder, halıların temizliği için halı yıkama şart bir işlemdir. Halı yıkama yapıldığında halı üzerinde birikmiş olan bütün kirler emiş gücü yüksek makinalar ile koltuğunuzdan arındırılır ve garantili çözüm sağlanır.

Koltuk Yıkama Fırçası

 

Koltuk yıkama fırçası oldukça kullanışlı, koltuklarınızı ellerinizle silmeden önce iki kere düşünün, koltuk yıkama ile koltuk silme arasındaki farkı çözmek hiçte zor değildir. 

Koltuk Yıkama Fırçası

 • Koltuk yıkama fırçası sektörü ile birlikte gelişmekte olan teknolojiyi, yakından takip ederek kaliteli ve verimli fırçaları sunmaktaki kararlılığımız devam etmektedir.
 • Kullanmış olduğumuz koltuk yıkama fırçası kılları orjinal yerli üretim ve ithal olup; uygun malzeme seçimine özellikle dikkat edilmektedir.
 • Koltuk yıkama fırçası  ‘nda kullanmış olduğumuz tabanlar polipropilen olup sıcak ve soğuk ortamlardan etkilenmemektedir.
 •  Koltuk fırçası dairesel olmak üzere üretilmektedir.
 • Koltuk fırçası üretimi istenilen ölçü ve özelliklerde yapılmaktadır.

 

 

Renk seçenekleri mevcuttur

Halı yıkama fırçası fırçalarımız ithal fırça olup yıpranma yada dökülme yapmaz kullanım süresi çok uzundur yerli fırçalarla kıyas etmeyiniz. Halı, koltuk, oto kuaförler için ideal bir fırçadır

Kalınlık oranları

0.25 – 0,30 – 0,35 – 0,40 – 0,50 – 0,60 – 0,70 şeklindedir.

 

 

 

Bu ilan 308 kez incelenmiştir.
Halı Yıkama Fırçası Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!