Halı Sıkma Makinesi / Jbs Jhsk-01

İlan No: #00079462 1604
3.000 TL KDV
DAHİL
Kategori: Halı Sıkma Makinası
Marka: JBS
Model Tipi: JHSK-01
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Konak / İzmir / Türkiye
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

Halı Sıkma Makinesi / Jbs Jhsk-01

GÖVDE Dış tanbur kalınlığı 2.5 mm’dir.Tanburun boyu 2.50 mm’dir.Tanbur çapı 33 mm’dir.Gövde paslanmayı önleyen polimetal boyadır
İÇ TANBUR 2.5 mm 304 kalite kromdur.Tanbur tek parça olup uzunluğu 2.40 mm’dir.Delik çapı 15mm.kazan delik sayısı 2300 adettir. Buda halının suyunun 45 saniyede %98 sıkılmasını sağlar.elektrikten ve zamandan tasarruf amaçlı üretilmiştir.
KAPAK Makinanın ön kapağında 2 rulman kullanılmıştır.Arka gövdede 2 rulman kullanılmıştır.Kolay kapana bilmesi için kapakta 4 lü Menteşeler kullanılmıştır.Kapakta durulama sistemi mevcuttur.
TEKERLEKLER Çiftel ,çift rulmanlı havalı tekerlekler kullanılmaktadır.Tekerlekleri Destekleyen üçgen ayaklar kullanılmaktadır.Makinanın çalışma esnasındaki sarsıntıyı ve balansı önler.
MOTOR Volt veya gamak marka 5.5 hp’dir.Devir gücü 1450’dir.Motor ve gövdeyi bağlayan kasnaklar ithaldir.Motor koruma panellidir.
AKSESUARLAR Kutulu termik şalter ( fazın eksik geldiğinde motorun yanması engeller)sanayi fişi manuel tipi gres pompası makina fiyatına dahildir.
Halı sıkma makinesi, halı yıkama makineleri, halı yıkama fabrikaları içerisinde kullanılan makinelerdir. Halı sıkma makinesi aynı zamanda halı durulama ve halı kurutma işlemleri içerisine alan bir seçenektir.Halı sıkma makinesinin en büyük  avantajlarından biride halının kırılmasını önlemesidir. Halı sıkma makinesi 1.5 dk- 3 dk arasında halının suyunu % 95 sıkar.Halı sıkma makinası ile sıkılmış halının tüyleri yeni alınmış gibi kabarır. Halı sıkma makinesi teknolojisi sayesinde halıların kırılması, iplerinin patlaması ya da katlanma problemleri ortadan kaldırılmıştır.Halı sıkma makinesi ile kurutulan halılar normal kurutulan halıların saçaklarındaki gibi sarı ve kirli görüntü veren lekeler oluşmaz.
Halı sıkma makinesi işletmelerde kapasiteyi %95 oranında artırmaktadır.Halı sıkma makinesi, kaliteli halı temizliği elde etmek, kurutma ve teslim süresini kısaltmak için çok önemli bir ihtiyaçtır.
Halı sıkma makinesi, dış yüzeyleri galvaniz  malzemelerden üretiliği için dayanıklıdır.Halı sıkma makinesinin üst boyası fırın boyadır.  Halı sıkma makinesi sürekli su ile temas halinde olduğu için bu husus önemlidir, tabi epoksi boyalar ile korunan halı sıkma makineleri tercih edilebilir.Halı sıkma makinesinde  vibrasyon ile sarsıntı olmaması için halı sıkma makinesi süspansiyon tekerleklidir.Halı sıkma makinesi Opsiyonel sistem durulama olması aranılan bir diğer farklı özelliktir.

Halı Sıkma Makinesi / Jbs Jhsk-01, Sıfır ( Yeni )Halı Sıkma Makinesi / Jbs Jhsk-01, Halı Sıkma Makinesi / Jbs Jhsk-01Satılık 3.000 Fiyat'la satılık Halı Sıkma Makinesi / Jbs Jhsk-01, tüm detayları ve özellikleri