Gezer Köprülü Vinç / Özfatihler Ö-Gkv-1

İlan No: #00091326 2742
Kategori: Gezer Köprülü Vinç
Marka: Özfatihler
Model Tipi: Ö-GKV-1
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Karatay / Konya / Türkiye

Gezer Köprülü Vinç / Özfatihler Ö-Gkv-1

 

GEZER VİNÇLER
Genellikle kapalı sahalarda kullanılan tavan vinçleri günümüz vinç sistemlerinde en çok kullanılandır. Çift yada tek kiriş olabilen gezer vinçler çelik kutu konstrüksiyon olabileceği gibi aks aralığının daha dar olduğu yerlerde I profillerden da yapılabilir.

Köprü kirişleri DIN 15018 standardına göre max. Yük altında en fazla 1/1000 sehim verecek biçimde dizayn edilir ve St37 malzemeden imal edilir. Köprü ana kaynakları tozaltı kaynak robotları ile kaynatılır. Kutu konstrüksiyon köprü kirişleri her 600 mm aralıklarla dalgakıranlar ve yan saclara boydan boya köşebent profillerle takviye edilir. İstenilen renge göre endüstriyel ya da epoksi boya ile boyandıktan sonra kullanım yerinde müşterisine teslim edilir. Kablolu kumanda, uzaktan kumanda yada köprüye sabitlenmiş ve ya vinç arabası ile hareket eden operatör kabinleri ile kontrol edilebilirler.

Müşteri isteğine göre tek ya da çift kirişli olarak imal edilebilirler. Tek kiriş köprülü vinçler sadece bir I profilden yapılacağı gibi çelik kutu kunstrüksiyondan da imal edilebilirler. Bunun yanı sıra kutu konstrüksiyonun altına kaynatılan I profille imal edilen konstrüksiyonlarda kullanılabilir.

Gezer Köprülü Vinç / Özfatihler Ö-Gkv-1, Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!