Full Sistem Zayıflama Ünitesi - Enfraruj ENF-01

İlan No: #00139100
Fiyat Sorunuz
Kategori: Zayıflama
Marka: Enfraruj
Model Tipi: ENF-01
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: Kartal / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Leasing'e Uygun, Çekle Şatış, Peşin, Kredi Kartı

Full Sistem Zayıflama Ünitesi - Enfraruj ENF-01

Full Sistem Zayıflama Ünitesi - Enfraruj ENF-01

Ürün Açıklaması

Enfraruj; vücudu içeriden ısıtma işlemini yapar. Bu ışınlar 10.000 nanometre değerinde ışındır. Yumuşak maddeleri geçen bu ışın sert cisimleri (kemik gibi) geçemez ve enerjisini sert cisme boşaltır. Bu boşaltım ısıyı meydana getirir. Vücut ısısını çok kısa sürede 42o‘ye çıkarabilir. Isınan yağların direnci azalır ve vücutta yakılmak üzere hazırlanmış olur. Güneş ışınlarının dünyayı ısıtmasındaki en büyük etken ışınların % 80’ini enfraruj ışınlarının oluşturmasıdır.

Dünya  oluştuktan  itibaren  uzak  enfraruj  ışın  doğada  vardı.  Canlı  –  cansız yani;  taşta,  toprakta,  bitkilerde,  suda  farklı  da  olsa  çıkmaktadır.  Uzak  enfraruj ışın  boyunun  büyüklüğü  4  mikronla  –  1000  mikron  arasındadır.  Bu  dalga boyunun  5,6  ile  15  mikron  arası  vücuda  faydalıdır.  Bu  dalga  boyu  30  ile  50 mm derinliğe girip, titreşim yaparak vücudun kendi kendine vücut ısısının yükselmesini  sağlıyor.

            Oluşan bu enerji vücudun içinde kan dolaşımını hızlandırıyor. Enfraruj  ışınları  ile  vücudu ısıtarak  yağları çözeltiyor.  İçindeki zararlı madde ve toksinlerin  atılmasını  sağlıyor.

            Bu sayede vücut organlarının düzenli çalışması sağlanıyor. Vücudun doğal gücünü  çoğaltıyor,  bel  ağrıları,  eklem  ağrıları,  romatizma,  kireçlenme,  hemoroid, kabızlık  gibi  rahatsızlıkları  tedavi  ediyor.

Vücudumuzda yağlar çeşitli şekillerde değerlendirilir. Bunlardan biride ısı izolasyonudur. Vücutta yağ arttıkça izolasyon o oranda güçlü olur. Vücut soğuğa ne kadar maruz kalırsa yağ depolanması o kadar çok olur. Eğer bu yağlar ısı ve 300.000.- (üçyüzbin) giga hz.’lik Enfraruj ısısına maruz kalırsa yağlar erir, bağ dokusundaki micro kaslar ışınla uyarılarak titreşim meydana getirirler ve çevredeki yağları enerji olarak kullanırlar. Isınan vücutta metobolizma hızlanır, ısıyla yumuşayan yağ hücrelerinin bir kısmı dolaşım sistemine kazandırılır. Kızılötesi ışınlarla yumuşayan ve erimeye başlayan yağlar elekrostimilasyon sistemleri olan vücuttaki kas grubunu çeşitli frekanslarla çalıştıran cihazlarla kombine edildiğinde istenilen sonuç daha hızlı şekilde elde edilir. Enfraslim konseptinde bulunan pasif jimnastik bu kombine cihazın bir parçasıdır. Cihazın pasif jimnastik kısmı faradik akımla çalışır. Faradik akım çalışma prensibi itibariyle kas ısıtma, selülit parçalama, vücut sıkıştırma ve toparlama, beden daraltma işlemleri yapar. Vücuda kızılötesi ışınlar ve stimilasyon aynı anda uygulanır. Kas bölgesindeki yağlar erimeye başlarken, aynı anda akımında kasları çalıştırmasıyla istenilen sonuç elde edilir.

Full Sistem Zayıflama Ünitesi - Enfraruj ENF-01, Sıfır ( Yeni ) Full Sistem Zayıflama Ünitesi - Enfraruj ENF-01, Full Sistem Zayıflama Ünitesi - Enfraruj ENF-01 Satılık Fiyat Sorunuz Fiyat'la satılık Full Sistem Zayıflama Ünitesi - Enfraruj ENF-01, tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 213 kez incelenmiştir.
Full Sistem Zayıflama Ünitesi - Enfraruj ENF-01 Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!