Ferrari Bağ Bahçe Traktörü Thor 85

İlan No: #00079995 4209
Kategori: 80-99 Hp Traktör
Marka: Ferrari
Model Tipi: THOR 85
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Konum: Çerkezköy / Tekirdağ / Türkiye

Ferrari Bağ Bahçe Traktörü Thor 85

 

THOR  85 /THOR  85  modelleri, özellikleri itibari ile bağ - bahçe kullanımı içindir. Belden kırmalı ya da standart direksiyonlu, kompakt, kombine, dengeli, 4 tekerden çekişli ve bulunduğu segmente göre daha düşük hacimde olması bu modellerimizin tüm bölgelerde ve çok farklı işlerde kullanılmasını sağlamaktadır. Ergonomik, güvenilir, sağlam, emniyetli, çevre dostu, bakım masrafı az olan Ferrari Traktörlerimiz çiftçilerimizin tüm işlerini bir traktör ile yapabilmesi için tasarlanmıştır.
  • Motor
Tüm modeller direkt enjeksiyonlu, 4 zamanlı, su soğutmalı, düşük motor devirlerinde yüksek güç ve çekiş sunan, yakıt tüketimi az , güvenilir, sağlam, kullanım ve bakım masrafı az, çevre dostu VM*Daimler Benz motora sahiptir.

 

 
THOR 85
Aspirasyon
Turbo
Motor Gücü, Kw / BG / RPM
61.5 / 84 / 2300
Maks. Motor Torku, Nm / RPM
290 / 1400
Silindir Sayısı
4
Motor hacmi, cc
2776

 

  •  Transmisyon
 
Tüm modeller, 16+ 16R tip şanzımana sahiptir. Çok diskli yağ banyolu, elektro- hidrolik kontrollü sürüş  ve PTO  debriyajı mevcuttur. Ön ve arka diferansiyel kilidi aynı anda kilitlenir ve elektro-hidrolik kontrollüdür. Bağımsız, 540 / 750 hız seçenekli PTO mevcuttur. Tüm modeller, 4 tekerden çekişlidir.
  • Şasi
 
Akslar arası mesafenin ve dönüş yarı çapının kısa olması THOR modellerine üstün bir manevra kabiliyeti getirmiştir. Arka ekipman ile çalışırken yükün dengeli dağılması optimum performans ve çekiş sağlamaktadır. Operatör koltuğunun konumu sayesinde kullanıcı daha fazla emniyete alınmıştır. Roll-barlı ve kabinli (opsiyon) modelleri mevcuttur. Önden açılan kaput bakım kolaylığı sunmaktadır.
  • Direksiyon
THOR modelleri, belden kırmalı ya da standart direksiyonlu olabilir. Tüm modellerde hidrostatik direksiyon vardır. Segmentinde 1450 mm ile en kısa akslar arası mesafeye sahiptir. Dönüş yarıçapının kısa olması birbirine yakın ürün aralarında manevra kabiliyetini arttırmıştır.
  • Hidrolik Lift
Kaldırma kapasitesi 2300 kg olan, kategori 1 ve 2 olarak ayarlanabilen, hidrolik kontrollü çekiye sahip 3 noktalı askı sistemi mevcuttur. 1 adet tek etkili ve 2 adet çift etkili mobil valf standarttır. Opsiyonel olarak 800 kg kaldırma kapasiteli ön lift mevcuttur.

Ferrari Bağ Bahçe Traktörü Thor 85, Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!
Sponsorlu