Ferrari 64 Bg Bağ Bahçe Traktörü

İlan No: #00079997 17808
Kategori: 60-79 Hp Traktör
Marka: Ferrari
Model Tipi: VEGA 75
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Konum: Çerkezköy / Tekirdağ / Türkiye

Ferrari 64 Bg Bağ Bahçe Traktörü

 

VEGA 75VEGA 75 , özellikleri itibari ile bağ - bahçe kullanımı içindir. Belden kırmalı ya da standart direksiyonlu, kompakt, kombine, dengeli, 4 tekerden çekişli ve bulunduğu segmente göre daha düşük hacimde olması bu modellerimizin tüm bölgelerde  ve çok farklı işlerde kullanılmasını sağlamaktadır. Ergonomik, güvenilir, sağlam, emniyetli, çevre dostu, bakım masrafı az olan Ferrari Traktörlerimiz çiftçilerimizin tüm işlerini bir traktör ile yapabilmesi için tasarlanmıştır.

 

Motor

 

Tüm modeller direkt enjeksiyonlu, 4 zamanlı, su soğutmalı, düşük motor devirlerinde yüksek güç ve çekiş sunan, yakıt tüketimi az , güvenilir, sağlam, kullanım ve bakım masrafı az, çevre dostu VM*Daimler Benz motora  sahiptir.

 

VEGA 75

Aspirasyon

Doğal

Motor Gücü, Kw / BG / RPM

47 / 64 / 2300

Maks. Motor Torku, Nm / RPM

214 / 1400

Silindir Sayısı

4

Motor hacmi, cc

2970

 

Transmisyon

 

Tüm modeller, tam senkromeçli 16+ 16R tip şanzımana sahiptir. Çok diskli yağ banyolu, elektro- hidrolik kontrollü sürüş  ve PTO  debriyajı mevcuttur. Ön ve arka diferansiyel kilidi aynı anda kilitlenir ve elektro-hidrolik kontrollüdür. Tek yönde sürüşlü ya da çift yönde sürüşlü (dönebilen platform, ve her iki yönde de sürüş kontrolleri bulunan modellerde) modeller mevcuttur.Bağımsız, 540 / 750 hız seçenekli PTO mevcuttur. Tüm modeller, elektro-hidrolik kontrollü 4 tekerden çekişlidir.

Hidrostatik kontrollü yağ banyolu servis freni ve motor durduktan sonra otomatik devreye geçen park freni mevcuttur. Sürüş anında butonla devreye alınabilir. Motor devri 2000 RPM de 20” lastik ebadı ile ileri ve geri sürüş hızında sizlere 0.7 – 40 km/s arasında hız oranı sunmaktadır.

 

Şasi

 

Akslar arası mesafenin ve dönüş yarı çapının kısa olması VEGA modellerine üstün bir manevra kabiliyeti getirmiştir. Arka ekipman ile çalışırken yükün dengeli dağılması optimum performans ve çekiş sağlamaktadır. Operatör koltuğunun konumu sayesinde kullanıcı daha fazla emniyete alınmıştır. Roll-barlı ve kabinli (opsiyon) modelleri mevcuttur. Önden açılan kaput bakım kolaylığı sunmaktadır.

 

Direksiyon

 

VEGA modelleri, belden kırmalı ya da standart direksiyonlu olabilir. Tüm modellerde hidrostatik direksiyon vardır. 1495 mm akslar arası mesafeye ve min. 3240 mm dönüş yarı çapına sahiptir. Dönüş yarıçapının kısa olması birbirine yakın ürün aralarında manevra kabiliyetini arttırmıştır.

 

Hidrolik Lift

 

Kaldırma kapasitesi 2300 kg olan, kategori 1 ve 2 olarak ayarlanabilen, hidrolik kontrollü çekiye sahip 3 noktalı askı sistemi mevcuttur. 1 adet tek etkili ve 2 adet çift etkili mobil valf standarttır. Opsiyonel olarak 800 kg kaldırma kapasiteli ön lift mevcuttur.

Ferrari 64 Bg Bağ Bahçe Traktörü, Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!
Sponsorlu