Et Karıştırma Makinası ( 350 Kg /Saat )

İlan No: #00115026
Fiyat Sorunuz
Kategori: Kıyma
Marka: Arı Makina
Model Tipi: KRT 500/KRT 1000
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: 60 Gün
Konum: Tuzla / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
Satış Detayı: Vade Olur, Leasing'e Uygun

Et Karıştırma Makinası ( 350 Kg /Saat )

KRT500/KRT 1000  KARIŞTIRMA MAKİNASI

Sucuk, salam, sosis, döner, köfte imalatında ve et işleme sektöründe kullanılmaktadır. Haznenin içerisinde bulunan iç içe geçmeli paletler sayesinde mamul ile baharat veya diğer maddelerin homojen bir şekilde karışmasını sağlamaktadır. Mamül maksimum 10-15 dakikada istenilen kıvama gelir. Daha büyük kapasitelerde isteğe bağlı olarak vakumlama, ısıtma ve soğutma sistemi ilave edilebilmektedir.
*Güçlü motora ve şanzımanlı sisteme sahiptir.
*Tamamen 304 kalite paslanmazdan imal edilmiştir.
*Emniyet switchlidir.
*Büyük kapasitelerde asansör mevcuttur.
*Hijyendir.
*Kullanımı son derece basit ve kolaydır.
*Kolay temizlenir.
*Tamamen CE direktiflerine uygun olarak üretilmiştir.
*Baltaların iç içe geçmesinden dolayı diğer karıştırma makinalarından daha iyi, homojen bir şekilde karıştırma işlemi gerçekleştirir.
120-300-500-1000 modellerinde digital kontrol sistemi mevcuttur. Kontrol sistemi sayesinde istenilen süre ve yön tercihleri yapılarak, karıştırma işlemi kolay şekilde yapılır.
 
KRT 300-500-1000 kg’lık karıştırma makinaları hidrolik kapaklara sahiptir. Kontrolü zor ve tehlikeli hava pistonları üst kapakta kullanılmamıştır. Önden boşaltmalı karıştırma makinalarında hava pistonu tercih edilmiştir.
Üretimimiz olan karıştırma makinalarında asansör mevcuttur ve makine ile birlikte 200 İt et arabası verilmektedir. Güçlü bir şanzımana sahiptir

Et Karıştırma Makinası ( 350 Kg /Saat ), Sıfır ( Yeni ) Et Karıştırma Makinası ( 350 Kg /Saat ), Et Karıştırma Makinası ( 350 Kg /Saat ) Satılık Fiyat'la satılık Et Karıştırma Makinası ( 350 Kg /Saat ), tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 1843 kez incelenmiştir.