Endüstriyel Trifaze Elektrik Süpürgesi / Taurus 505 Siklon

İlan No: #00082031 847
Kategori: Elektrikli Süpürme Makinası
Marka: Taurus
Model Tipi: 505 Siklon
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Çankaya / Ankara / Türkiye

Endüstriyel Trifaze Elektrik Süpürgesi / Taurus 505 Siklon

DURCLEAN 505 Multi Siklon

Paslanmaz çelik gövdeli, çift depolu, teflon hepa filtreli,  patentli Multi Siklon Kit sayesinde çok ince ve yapışkan tozlar alt paslanmaz depoda toplanır ve geriye kalan çok ince - uçucu konumdaki tozlar ise 52,000 m2 yüzeyli hepa filtre tarafından tutulur. Böylece kısa sürede filtre tıkanması önlenmiş olur.

Un, toz boya, pudra , kahve tozu, çimento gibi mikronik büyüklükteki çok ince ve yapışkan tozlar tutulmakta, filtrelerin tıkanması ve ince tozların filtreden geçerek ortamı toz içinde bırakması önlenmiş olur.
Emiş ünitesi kademeli vakum pompası olup, çok güçlü vakum imkanına sahiptir. Geniş filtre yüzeyi ve filtre silkeleme  sistemi sayesinde filtre tıkanması ve emiş gücünün düşmesi önlenmiştir. Çift depolu olması sayesinde filtreleme bölümünün ayrı olması sağlanmıştır. Sanayinin her alanında temizleme ve vakum ünitesi olarak kullanılabilir.

Trifaze motorda fazlar değişse bile motorun hep aynı yönde dönmesini sağlayan özel elektrik kontrol paneli isteğe bağlıdır. Standart olarak termik şalterli motor koruması sağlanmıştır. PJ kayışla tahrik edilmesi vakum ünitesindeki sıkışmadan dolayı motorun yanması önlenmiştir.

Üretici konumundaki firmamız tüketici isteğine bağlı özel konstrüksiyon yapma imkanımız mevcuttur. Çift hortum kullanımlı, 58 mm veya 90 mm çaplı emiş sistemi ve aksesuarları ile mükemmel bir sanayi tipi elektrik süpürgesidir. Makine üzerinde aksesuar koyma tablası, frenli ön teker ve birçok üstün özelliklere sahiptir.
VOLTAJ
380 V
MOTOR GÜCÜ
7,5 HP
MOTOR SAYISI
1 ADET/30 CM FAN
HAVA AKIŞI
8.700 LT/DAKİKA
FİLTRE YÜZEYİ
52.000 CM2
KAZAN HACMİ / ÇAPI
120 LT / 40 CM
AĞIRLIK
155 KG
HORTUM ÇAPI/UZUNLUĞU
58 MM / 5 MT
ÖLÇÜLER
55 X 115 X 130 CM

Endüstriyel Trifaze Elektrik Süpürgesi / Taurus 505 Siklon, Sıfır ( Yeni )Endüstriyel Trifaze Elektrik Süpürgesi / Taurus 505 Siklon, Endüstriyel Trifaze Elektrik Süpürgesi / Taurus 505 SiklonSatılık Fiyat'la satılık Endüstriyel Trifaze Elektrik Süpürgesi / Taurus 505 Siklon, tüm detayları ve özellikleri