Eloksal Vinç - Kangal Vinç

İlan No: #00091494
Fiyat Sorunuz
Kategori: Eloksal Vinç
Marka: Kangal Vinç
Model Tipi: K-V003
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: 15 Gün
Konum: Başakşehir / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

Eloksal Vinç - Kangal Vinç

Eloksal Vinç

Kangal Vinç

  • Eloksal Vinçler, alüminyum firmalarının kaplamada kullandığı köprü hareketli ve üzerinde çift ceraskal bulunan vinçlerdir.
  • KANGAL VİNÇ , firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda özel proje dizaynı ile Eloksal Vinç üretimi, montajı ve çalıştırılmasını başarılı bir biçimde gerçekleştirmektedir.
  • Eloksal Vinçlerin kaldırma grupları iki adet olup vinç başlık kirişlerine yakın monte edilir. Bakım için kaldırma grupları etrafına platformlar konur. 
  • Eloksal Vinç Sisteminde taşıyıcı kılavuz ayaklar vinç köprüsü üzerine civatalar ile bağlanır.
  • Tüm kontroller kumanda butonu vasıtası ile operatör tarafından yapılır. İki kaldırma grubu tek kumandadan kontrol edilir. Her vinç bir operatör ile kontrol edilir. İstasyonlar arası geçişler operatör kontrolü ile yapılır. Kazanlar arası geçişler operatör tarafından yapılmaktadır.

 

KANGAL VİNÇ Profesyonel ARGE ekibi, müşterinin istekleri doğrultusunda en uygun dizaynı oluşturmakta, müşteri onayıyla birlikte vinç üretimine geçilmektedir.

Eloksal Vinç imalatı, satış, montaj, servis, bakım ve yedek parça satışı yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikim ile Kangal Vinç güvencesiyle yapılmaktadır.

Eloksal Vinç - Kangal Vinç , Sıfır ( Yeni ) Eloksal Vinç - Kangal Vinç , Eloksal Vinç - Kangal Vinç Satılık Fiyat Sorunuz Fiyat'la satılık Eloksal Vinç - Kangal Vinç , tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 1141 kez incelenmiştir.
Eloksal Vinç - Kangal Vinç Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!