Elektrikli Süpürge - Sanayi Tipi ( 120 Lt )

İlan No: #00082940 1248
Kategori: Elektrikli Süpürme Makinası
Marka: Hazan
Model Tipi: TAURUS 505
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Üsküdar / İstanbul / Türkiye
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

Elektrikli Süpürge - Sanayi Tipi ( 120 Lt )

MODEL       

 

505

 

 

Motor Gücü (hp)

 

7.5

 

 

Motor Sayısı (ad.)

 

1

 

 

Depo Hacmi (lt.)

 

120

 

 

Hava Debisi (lt/dk)

 

8.700

 

 

Filitre Yüzeyi (cm2)

 

19.500

 

 

Fan Çapı (mm)

 

30

 

 

Voltaj (v)

 

380

 

 

Gövde

Paslanmaz Çelik

 

Emiş ünitesi kademeli vakum pompası olup, çok güçlü vakum imkanına sahiptir. Geniş filtre yüzeyi ve filtre silkeleme  sistemi sayesinde filtre tıkanması ve emiş gücünün düşmesi önlenmiştir. Çift depolu olması sayesinde filtreleme bölümünün ayrı olması sağlanmıştır. Sanayinin her alanında temizleme ve vakum ünitesi olarak kullanılabilir.

Trifaze motorda fazlar değişse bile motorun hep aynı yönde dönmesini sağlayan özel elektrik kontrol paneli isteğe bağlıdır. Standart olarak termik şalterli motor koruması sağlanmıştır. PJ kayışla tahrik edilmesi vakum ünitesindeki sıkışmadan dolayı motorun yanması önlenmiştir.

Üretici konumundaki firmamız tüketici isteğine bağlı özel konstrüksiyon yapma imkanımız mevcuttur. Çift hortum kullanımlı, 58 mm veya 90 mm çaplı emiş sistemi ve aksesuarları ile mükemmel bir sanayi tipi elektrik süpürgesidir. Makine üzerinde aksesuar koyma tablası, frenli ön teker ve birçok üstün özelliklere sahiptir.

Elektrikli Süpürge - Sanayi Tipi ( 120 Lt ), Sıfır ( Yeni )Elektrikli Süpürge - Sanayi Tipi ( 120 Lt ), Elektrikli Süpürge - Sanayi Tipi ( 120 Lt )Satılık Fiyat'la satılık Elektrikli Süpürge - Sanayi Tipi ( 120 Lt ), inceleyin sipariş verin satın alın!