Elektrikli Süpürge ( 120 Lt ) Hazan TAURUS 505

İlan No: #00082941 937
Kategori: Elektrikli Süpürme Makinası
Marka: Hazan
Model Tipi: TAURUS 505
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Konum: Üsküdar / İstanbul / Türkiye

Elektrikli Süpürge ( 120 Lt ) Hazan TAURUS 505

MODEL       

 

 

 506

 

Motor Gücü (hp)

 

 

 7.5

 

Motor Sayısı (ad.)

 

 

 1

 

Depo Hacmi (lt.)

 

 

 120

 

Hava Debisi (lt/dk)

 

 

 9.100

 

Filitre Yüzeyi (cm2)

 

 

 19.500

 

Fan Çapı (mm)

 

 

 30

 

Voltaj (v)

 

 

 380

 

Gövde

Paslanmaz Çelik

 

Emiş ünitesi kademeli vakum pompası olup, çok güçlü vakum imkanına sahiptir. Geniş filtre yüzeyi ve filtre silkeleme  sistemi sayesinde filtre tıkanması ve emiş gücünün düşmesi önlenmiştir. Çift depolu olması sayesinde filtreleme bölümünün ayrı olması sağlanmıştır. Sanayinin her alanında temizleme ve vakum ünitesi olarak kullanılabilir.

Trifaze motorda fazlar değişse bile motorun hep aynı yönde dönmesini sağlayan özel elektrik kontrol paneli isteğe bağlıdır. Standart olarak termik şalterli motor koruması sağlanmıştır. PJ kayışla tahrik edilmesi vakum ünitesindeki sıkışmadan dolayı motorun yanması önlenmiştir.

Üretici konumundaki firmamız tüketici isteğine bağlı özel konstrüksiyon yapma imkanımız mevcuttur. Çift hortum kullanımlı, 58 mm veya 90 mm çaplı emiş sistemi ve aksesuarları ile mükemmel bir sanayi tipi elektrik süpürgesidir. Makine üzerinde aksesuar koyma tablası, frenli ön teker ve birçok üstün özelliklere sahiptir.

Elektrikli Süpürge ( 120 Lt ) Hazan TAURUS 505, Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!