Elektrik Süpürgesi - Endüstriyel ( 175 Lt )

İlan No: #00082938 938
Kategori: Elektrikli Süpürme Makinası
Marka: Hazan
Model Tipi: TAURUS 615
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Üsküdar / İstanbul / Türkiye
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

Elektrik Süpürgesi - Endüstriyel ( 175 Lt )

MODEL       

 

 

 

 615

Motor Gücü (hp)

 

 

 

 15

Motor Sayısı (ad.)

 

 

 

 1

Depo Hacmi (lt.)

 

 

 

 175

Hava Debisi (lt/dk)

 

 

 

 14.500

Fan Çapı (mm)

 

 

 

 30

Filitre Yüzeyi (cm2)

 

 

 

 46.500

Hortum Çapı (mm)

 

 

 

 58-90

Voltaj (v)

 

 

 

 380

Gövde

Paslanmaz Çelik

 

Üretim atıklarının toplanmasında devamlı vakum ihtiyacına cevap veren, pratik kullanımlı ideal sanayi tipi elektrik süpürgesidir. Geniş depo hacmi, çok güçlü kademeli vakum türbini atık toplama deposunun makineden kolay ayrılarak kolay boşaltılması, istenildiğinde atıkları poşet içine toplayabilmesi, hareket kabiliyetli olması önemli üstünlüklerindendir.

Geniş filtre yüzeyi ve filtre silkeleme sistemi sayesinde emiş gücü azaltmadan çalışma özelliği vardır. Mikronik tozların ortama yayılmaması için geniş yüzeyli hepa filtreye ve trifaze motorun faz değişimi halinde dahi dönüş yönü değişmeden çalışmasını sağlayan ÖZEL KONTROL PANELİ isteğe bağlı ilave olarak yapılır.

Katlandığında kırılmayan 58 mm veya 90 mm. çaplı özel fleks hortumları ve ihtiyaca uygun özel aksesuarları sayesinde her türlü kullanım ihtiyacınızı karşılar. Kaliteli yerli ürünlerimizin  bol ve ucuz yedek parçası daima mevcuttur.
 

Elektrik Süpürgesi - Endüstriyel ( 175 Lt ), Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!