Elekrtostatik Toz Boyama Makinası / Electron Hi-Tech

İlan No: #00085749 1865
Kategori: Elektrostatik Toz Boyama Cıhazları
Marka: Electron
Model Tipi: Hi-Tech
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Şişli / İstanbul / Türkiye

Elekrtostatik Toz Boyama Makinası / Electron Hi-Tech

 

Hi-Tech Electron Manual ve Otomatik Toz Boya Cihazları
Tüm ayarları dijital bilgi ve kumanda ekranından en hassas şekilde yapılabilen HI-TECH, her türde malzemenin boyanması işleminde en iyi sonucun en yüksek performansla elde edilmesini sağlar.

10 Farklı boyama ayarı
Kontrol modülünde özel tip kapalı trafo ve dijital bilgi ekranlı sabit PLC sistemi kullanılan HI-TECH, kullanıcısının işini kolaylaştırır. Püskürtme, PLC hafızasında kayıtlı 4 ana modda yapılabileceği gibi, istenirse kullanıcıların kendi belirleyecekleri 6 farklı modda da yapılabilir. Bütün bu üstün özellikleriyle Electron HI-TECH kullanıcılarına toplam 10 farklı boyama ayarı imkanı sunar.

Üstün Performans
HI-TECH yeni tip geliştirilmiş trafo ve kaskat grubu ile 100 KV çıkış, iletken karbonlu kabza ve ilave elektrot temizleme havası ile en yüksek performansı sağlıyor.

Bu cihazlar multicolor ve yuvarlak tip boya depoları ile kullanım için uygundur.

Multicolor
Bu ünite direkt olarak toz boya kutusundan boya emerek uygulama yapmaya uygundur. Gün içinde çok fazla renk değiştiren kullanıcılar için geliştirilmiştir.

Yuvarlak Boya Deposu
Yuvarlak boya deposu ile daha homojen bir karıştırma yapılabilmekte ve böylece daha rahat ve dengeli boya emişi yapılabilmektedir.Ayrıca boya deposunun ayrılabilir tabanı sayesinde çok kolayca temizliği yapılabilmektedir.Bu size hem zaman kazandıracak hemde renklerin karışması tehlikesini ortadan kaldıracaktır

Elekrtostatik Toz Boyama Makinası / Electron Hi-Tech, Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!