Döner Kulaklı Pulluk T-P-007

Fiyat Sorunuz
İlan No: #00096210
Kategori: Pulluk
Marka: Turan
Model Tipi: T-P-007
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: / Odunpazarı / Eskişehir

 

DEVE BOYNU PROFİL GÖVDE DÖNER KULAKLI PULLUK

Ürünlerimiz 2,3,4,5 ve 6 soklu Deve boynu profil gövde döner kulaklı pulluk 7-10 inç alçak, 11-14 inc normal ve 15-18 inc derin nadas sürme pulluğu olarak üretilmektedir. Deve boynu profil gövde döner kulaklı pulluklarımızda pulluğa gelen darbeyi dağıtmak için takviye Z şaseler konulmuştur.

   Firmamızda üretmiş olduğumuz döner tip pullukların ayar ve kullanımı çok pratiktir. Döner kulaklı pulluk kullanımı esnasında evlek tutmaya gerek kalmaz. Aynı çizgiden geriye dönüş yapılır. Bu da hem zamandan hem de yakıttan tasarruf sağlamaktadır. Arazinin tesviyesinin bozulmamasını sağlar.

   Taşı, bitkisel kökleri fazla olmayan uygun arazi koşullarında çalışabilir. Bilekler (Kılıç-Ok) özel malzemeden imal edilmiştir, engellere karşı bileğin esnemesi sayesinde pulluğun zarar görmesi engellenmiş olur.

   Pulluklarımız traktör bağlantı sistemi uluslar arası standartlarda olduğundan her marka traktöre takılabilir. Pulluklara sok ilave ile 2 soklu, 3 soklu, 4 soklu, 5 soklu ve 6 soklu hale getirilebilir.

   Pulluk çatı aksamı özel malzemeden yapılmış olup, toprakla temas eden yüzeyler sementasyon sistemi ile sertleştirilmiştir. Toprak tutmaz ve sıyırıcıdır.

   Traktörü yormaz, zaman ve yakıttan tasaruf sağlar.

 

Bu ilan 3867 kez incelenmiştir.
Döner Kulaklı Pulluk T-P-007 Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!