Diode Lazer Epilasyon Cihazı LFS 810 3MİX

135.000
Adet +KDV
İlan No: #00139621
Kategori: Lazer Epilasyon
Marka: Super Cooling
Model Tipi: LFS 810 3MİX
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: Yakacık Yeni Mah. / Kartal / İstanbul
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Leasing'e Uygun, Çekle Şatış, Peşin, Kredi Kartı

Diode Lazer Cihazı Dalga Boyu

Super Cooling LFS 810 3MİX

Ürün Açıklaması:

LFS 810 3MİX (808nm,755nm,1064nm)DALGA BOYU DİODE LAZER CİHAZI

EN SON TEKNOLOJİ 

 Aynı Anda 3 Farklı Dalga Boyu Atışı ile Teknolojide Gelinen Son Nokta!

BİO COSMETİC en son teknolojilerinden olan LFS810 dünyada ilk defa üç lazer dalga boyuyla aynı anda epilasyon yapma özelliğine sahiptir. Bu teknoloji Alexandrite, ND - Yag ve Diode dalga boylarını uygulama esnasında eşit oranda karıştırılmış bir şekilde atmaktadır. Bu yüzden en zor ve en açık renkli kıllarda da rakipsiz ve çok etkilidir. LFS 810 Diode Lazer cihazları, epilasyon için yüksek standart anlamına gelmektedir. LFS 810 cihazımız her cilt tipindeki yüz, koltuk altı, bacak, sırt, kol ve bikini bölgesindeki Pigmenti (Rengi) olan tüm kıllar için etkin epilasyon sağlar. Beyaz kıllarda etkili değildir. Uzun lazer atış süresi sayesinde (20ms/1.200ms) kıl folikülünün yeterince ısınmasını sağlar. Bu şekilde kalıcı sonuç sağlanır. 10.4 inç büyük, renkli ve hassas dokunmatik ekranı sayesinde çok kolay kullanım sağlar.

Cihaz başlığından karıştırılmış ve aynı oranda çıkan 755nm-808nm-1064nm lazer ışınları cilt üzerinde ve altında renk bulunan noktalara atış yapılır. Bu atış derinlikleri epilasyon için altın standartlardır. 

Günümüz Diode lazerleri sadece 810 nm derinliğe hedefleyip atış yapabilirler. Bu durum farklı derinliklerdeki kıl folikülünün etkilenmesini ve yanmasını engeller. LFS810 aynı anda farklı derinlikleri hedefleyip atış yapabildiği için 755nm ile 1064nm arasında kalan tüm kıl folikülleri etkilenir ve yanar. 

Cilt altında bulunan melanin tarafından emilen bu ışınlar anında başka bir enerji olan ısı enerjisine dönüşür. Kolay uygulama için büyük 8.4 inç hassas ve renkli ekrana sahiptir. Uygulama, kolay kullanım ve en iyi sonuç için çok iyi bir program ve arayüze sahiptir. Gerçek buz başlık ve ütüleme epilasyon sistemine sahiptir.  Kıl kökü bu dönüşümde ısıdan etkilenir ve yanar. Atış bölgesinde Anajen (aktif) devrede yakalanan kıllar dökülür ve uygulama en az %80 başarı ile sonuçlanır. Ancak uygulama bölgesinde atış sırasında Telojen (pasif) kökler bu uygulamadan etkilenmez. Bu yüzden seans tekrarları yapılarak Telojen devrede olan kıl köklerinin de anajen devrede yakalanması sağlanmalıdır.

Alex 755nm Dalga Boyu Alexandrite çok koyu olmayan ciltler için etkili ve uygun lazer tipidir. Alexandrite lazer kıla koyuluk veren melanin pigmentinde diğer lazerlerden daha yoğun tutulur ve derindeki kıl köklerine ulaşır. Emilim avantajı nedeni ile tolere edilebilen dozlarda kalıcı etki sağlanır. Özellikle kıl kökü 755nm derinlikte olan koyu renk kıllı hastalar için idealdir.

Diode 808nm Dalga Boyu 810nm dalga boylu Diode lazer cihazları epilasyon için etkin cihazlar olup Altın standart anlamına gelir. Diğer epilasyon sistemlerinden farklı olarak beyaz olmayan tüm kıl renklerinde etkilidir. 810nm derinliğe kadar olan beyaz hariç tüm kıl renklerinde etkilidir. Hızlı ve az acılıdır. Mutlaka epilasyon merkezlerinde olması gereken bir teknolojidir.

ND - Yag 1064nm Dalga Boyu Bu teknoloji, dalga boyu daha düşük melanin absorpsiyonu sayesinde özellikle koyu cilt tiplerine odaklanmış bir sistemdir. Aynı zamanda 1064nm gibi derinde bulunan kıl folikülleri için ideal bir çözümdür. Özellikle yüz, koltuk altı ve kasık bölgelerindeki batık kılların dökülmesinde çok iyidir. 1064nm etkili ve kalıcı bir epilasyon için mükemmel bir kombinasyon imkanı sağlar.

3MİX DALGA BOYU TEKNOLOJİSİ

* 808 nm dalga boyu dermiş içine nüfuz eder ve kıl kökünde bulunan ve hedeflenen melanin tarafından emilir. Lazer ışını tarafından foto-termal etki sayesinde yeterli termal enerji elde edilerek hedeflenen foliküler epitel yok edilir. Bu süreçte kıl kökünü çevreleyen dokular, hedef dokunun sadece melanin olması sebebiyle hiçbir etkiye maruz kalmadan bozulmadan kalır.​

* 755 nm dalga boyu, özellikle açık renk cilt yapısı ve koyu renk kıllara sahip kişilerde etkilidirler. 755 nm dalga boyu, kıl ve kıl kökünde bulunan, kıla rengini veren melanini hedefler. Bu nedenle, kıl kökünün derinlerde yerleştiği kişi ve vücut bölgelerinde, kıl kökünde yeterli etkiyi gösterememektedir.

* 1064 nm, diğer dalga boylarına göre daha uzun olduğundan daha derin dokulara penetre olabilmektedir. Hedefi melanin degil, kıl köküdür. 1064 nm dalga boyu melanine çok duyarlı olmadığından koyu ten rengine sahip olanlar ve bronz teni olanlarda epilasyonda tercih edilir. Yüksek su emme gücü daha yüksek bir sıcaklık üretirken, 1064 nm dalga boyunun bir araya getirilmesi, etkili epilasyon işlemi için lazer uygulamasının termal profilini artırır.

​​TEKNİK ÖZELLİKLER:

 • Işın kaynağı: Diode Lazer, 16 bar

 • Dalga Boyu:  808 + 755 + 1064 nm

 • Çıkış Gücü: 600W

 • Güç: 1200 W – 2000W

 • Doz: 1-180J/cm2

 • Spot: 12x28 mm

 • Tekrar oranı: 1-10 Hz

 • Puls süresi: 1- 400 ms

 • Soğutma: SUPER COOLING (-5°C - 5°C)

 • Şebeke: 100-240V, 50/60Hz

 • Ağırlık: 60 kg

Bu ilan 767 kez incelenmiştir.
Diode Lazer Epilasyon Cihazı LFS 810 3MİX Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!