Çukurova 880 Kazıcı Yükleyici Çukurova 880

İlan No: #00079006
Fiyat Sorunuz
Kategori: Kazıcı Yükleyici
Marka: Çukurova
Model Tipi: 880
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Tarsus / Mersin / Türkiye
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

Çukurova 880 Kazıcı Yükleyici Çukurova 880

Çukurova 880 Kazıcı Yükleyici 

 

Optimum Ağırlık Dağılımı

Yeni nesil Çukurova 880 model Beko Loder optimum ağırlık dağılımı sağlayacak şekilde tasarlanmış olup¸ operatöre güvenli ve dengeli sürüş konforu; mükemmel bir çalışma rahatlığı sunar.

 

Geliştirilmiş Beko Performansı

Standart olarak sunulan 600 mm Beko kepçesi¸ kompakt ve güçlü beko ataşmanı operatörün maksimum verimlilikle daha seri çalışmasını sağlar.

 

Yükleyici Kepçe Silindiri

Tek silindirli yükleyici kepçesi¸ operatöre eğimli motor kaputu üzerinden mükemmel bir görüş imkanı; düşük bakım maliyeti (azaltılmış bağlantı ve pimler); geniş silindir çapı ile yüksek kepçe koparma kuvveti sağlar.

 

Genişletilmiş ROPS/FOPS Kabin

Kullanıcıların tüm ihtiyaçları düşünülerek özel olarak tasarlanmış ROPS/FOPS kabin cam bölgeleri arttırılarak operatöre mükemmel bir görüş imkanı sunmaktadır. Ön ve yan kontrol panelleri en son teknoloji ile donatılmış olup¸ operatörleri görsel ve işitsel olarak uyaracak fonksiyonlara sahiptir.

Çukurova 880 Kazıcı Yükleyici Çukurova 880, Sıfır ( Yeni ) Çukurova 880 Kazıcı Yükleyici Çukurova 880, Çukurova 880 Kazıcı Yükleyici Çukurova 880 Satılık Fiyat Sorunuz Fiyat'la satılık Çukurova 880 Kazıcı Yükleyici Çukurova 880, tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 9492 kez incelenmiştir.
Çukurova 880 Kazıcı Yükleyici Çukurova 880 Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!