Çukurova 100 Hp Beko Loder

İlan No: #00106457
Fiyat Sorunuz
Bu ilan yayında değildir
Kategori: Kazıcı Yükleyici
Marka: Çukurova
Model Tipi: 888
Model Yılı: 2020
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: Beydeğirmeni Mah. / Tarsus / Mersin
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Leasing'e Uygun

Çukurova 100 Hp  Beko Loder

Genel Özellikler¸  

Geliştirilmiş Performans
Yeni nesil Çukurova 888 model Beko Loderler kullanıcılarına tüm çalışma şartlarında yüksek performans ve kullanım rahatlığı sağlayacak biçimde tasarlanmaktadır.

Çukurova Beko Loderler hidrolik joystick kontrol uygulamasına liderlik etmiş olup bu uygulama yumuşak ve hassas kullanımı ile operatörlerin verimliliğini en üst düzeye çıkarmakta¸ operatörlerin daha az efor ile çalışabilmesine olanak sağlamaktadır.

Ayrıca en ağır yük altında bile operatörlerin yükünü hafifletmekte¸ düşük bakım maliyeti ile tasarruf avantajı sunmaktadır.

Ekskavatör Konforu
ÇUKUROVA 888 Kazıcı-Yükleyicilerinde¸ Beko ataşmanı ile çalışırken operatör isteğine göre tüm ana ve ara pozisyonlarda ayarlanabilen sağ-sol joystick kolonları kullanıcılarına eşsiz kullanım rahatlığı sağlar. Bu yenilik Patent korumalı olup operatörlerin konfor beklentilerini en üst düzeyde karşılarken¸ aynı zamanda operatörlere ekskavatör kullanım hissi yaratır. Ayrıca bu uygulama¸ sağ-sol kabin arka köşelerine yerleştirilen joystick kolonları ile kabin içindeki boş alanlar arttırılıp¸ operatörün daha rahat hareket edebilmesine olanak sağlamaktadır.

Güçlü Motor
ÇUKUROVA Kazıcı-Yükleyici en son Tier 2 normlarında üretilen¸ çevre dostu¸ turboşarjlı¸ 100 hp / 74.5 kW gücünde Perkins 1104C-44T model motor ile donatılmaktadır. Arttırılan motor gücü ve tork değerleri ile düşük viteslerde daha yüksek çekiş elde edilmesi sağlanır. Ayrıca düşük yakıt sarfiyatı¸ bakım amacı ile öne doğru yatırılabilen yağ soğutucusu¸ kolay değiştirilebilir filitreler¸ tasarruf ve bakım avantajı sunmaktadır.

Ferahlatılmış ROPS/FOPS Kabin
Kullanıcıların tüm ihtiyaçları düşünülerek özel olarak tasarlanmış ROPS/FOPS kabin cam bölgeleri arttırılarak operatöre mükemmel bir görüş imkanı sunmaktadır. Tamamen açılabilen kabin pencereleri¸ 2 kademeli açılabilen kapıları¸ kabin tavanına sabitlenen ve yağmur girişini engelleyen arka pencereleri ile temiz hava giriş-çıkışı sağlanır. Ön ve yan kontrol panelleri en son teknoloji ile donatılmış olup¸ operatörleri görsel ve işitsel olarak uyaracak fonksiyonlara sahiptir.

Yastıklamalı Döndürme ve Bom Silindirleri
Yastıklamalı döndürme ve Bom silindirleri iş sahasında sarsıntısız ve hızlı çalışma imkanı ile maksimum operatör konforu sağlar.

Döndürme Mekanizması
Kaydırma ve pivotlardaki dayanıklı çelik yapı uzun ömür ve düşük işletme maliyeti sağlar.

Otomatik Kazıya Dönüş
888 Model Kazıcı-Yükleyicilerinde  standart olarak sunulan otomatik kazıya dönüş sistem¸ yükleyici joystick kolunun çekilmesi ile kepçe otomatik olarak kazı pozisyonuna dönerek yükleyicinin maksimum verimlilikle daha seri çalışmasını sağlar.

Elektro Hidrolik Süspansiyon Sistemi (EHSS) – Opsiyonel
Opsiyonel olarak sunulan EHSS (Elektro Hidrolik Süspansiyon Sistemi) kabin içinden kontrol edilerek yükleyici ataşmanının engebeli arazilerde sarsıntılarını sönümleyerek malzeme kaybını önler ve operatöre yüksek hızlarda bile otomobil konforu sağlar.

Bu ilan 17488 kez incelenmiştir.
Çukurova 100 Hp Beko Loder Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!