Çok Amaçlı Mini İş Makinası (25 Aparatlı) Turboloader H280

Fiyat Sorunuz
İlan No: #00142222
Kategori: Kompakt
Marka: Gianni Ferrari
Model Tipi: Turboloader H280
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: İtalya
Teslim Durumu: 30 Gün
Konum: Kavacık Mah. / Beykoz / İstanbul
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Teminatlı Satış Olur, Leasing'e Uygun, Peşin, Krediye Uygun, Kosgeb Destekli

Çok Amaçlı İş Makinaları

Turboloader H280

Belden Kırmalı, Teleskopik kollu, 25 ayrı aparat ile çalışan,

22Hp den 44Hp ye kadar değişen güclerde Dizel 

Turboloader
Mafsallı şasi, çok dar bir dönüş yarıçapı verir ve manevra için gereken alanı azaltır ve Turboloader'in sıkışık alanlarda bile güvenle hareket etmesini sağlar. Mafsallı şasi ve eşit büyüklükte tekerlekler, iç mekanlarda veya inşaat alanlarında kullanıldığında çevik manevralar sağlar. Ön yarım çerçevenin içinden geçtiği boşluk ne olursa olsun, arka yarım çerçeve takip eder. Arka tekerlekler daima öndeki yolların aynısını takip ederek zeminin sıkışmasını en aza indirir. Mafsallı direksiyon aracı Turboloader, en hassas yüzeylerde bile hasar görmeden çalışabilir ve yeşil alanların peyzaj ve bakımı için idealdir.
 
Görünürlük
Geleneksel mafsallı yükleyiciden farklı olarak, Turboloader'in operatör pozisyonu makinenin ön yarım çerçevesinde bulunur. Makineyi yönlendirirken bile, operatör daima ilerleyiş şeklini, aleti ve gerçekleştirilen görevi mükemmel şekilde görür. Yüksek sürüş pozisyonu, makinenin kontrolünü iyileştirmenin yanı sıra mükemmel görünürlük, gelişmiş güvenlik ve üstün konfor sunar. Yana monteli gösterge paneli ve kaldırma kolu ramlarının düzeni de, ataşmanın derli toplu bir görüntüsünü sağlamaya yardımcı olur.
 
 
Telescopic boom
Turboloader'in teleskopik kolu (MS 220'de mevcut değildir) etkileyici yatay ve dikey erişim sağlar. Standart hidrolik paralel bağlantı, malzemelerin daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli şekilde taşınmasını sağlar. Kendinden seviyelenme özelliği, manuel ayarların miktarını önemli ölçüde azaltır ve toplam güvenlikte yükler kaldırılır. Hareketli kol pozisyonunu seçerek, aletler düzensiz yüzeyleri sorunsuz ve kolay bir şekilde izleyecektir. Kol ve kepçenin eşzamanlı hareketi döngü sürelerini azaltmaya ve verimliliği artırmaya yardımcı olur.
 
 
Hızlı bağlantı
Ek parçaların değiştirilmesi çok hızlıdır ve hızlı bağlantı sistemi nedeniyle yalnızca birkaç saniye sürer. Aletler, bir çift hidrolik mandalı harekete geçiren bir elektronik joystick kumandası kullanarak operatör koltuğuna kolayca takılıp çıkarılabilir. Düz yüzlü hidrolik bağlantıların temizlenmesi çok kolaydır ve tozlu veya kirli ortamlarda kullanım için idealdir. Bağlantı ve ayırma sırasında devrede sıvı sızıntısı ve hava ceplerinin gelişmesini önler. Ayrıca, sürtünme kayıplarının azalmasından dolayı üstün performans sağlarlar.
 
 
M Aralığı - H Aralığı
Turboloader'in M serisi 3 silindirli 22 - 28 hp motorlara sahiptir ve 1,4
ila 2 metrik ton çalışma ağırlığına sahip , 1,100 kg'a kadar yükleri taşıyabilir. H serisi modeller 1,9 ila 2,3 metrik ton arasında bir çalışma ağırlığına sahiptir ve 1.400 kg'a kadar yükleri taşıyabilir.
4 silindirli 36 hp motor H360 modelini kullanıyor. H serisinin uzun dingil mesafesi, makineye olağanüstü stabilite ve sürüş konforu sunar.
Bu özel yapılandırma, aynı çok kompakt boyutları ve aynı manevra kabiliyetini korurken, M aralığına göre kaldırma kapasitesini% 25'in üzerinde artırır. Optimum ağırlık dağılımı daha iyi itme kuvveti sunumu ve dolayısıyla gelişmiş kovalama sağlar.
 
Sürüş pozisyonu
Yoğun kullanım için tasarlanan Turboloader, standart olarak üstün ergonomi sunar. Bunlar, hassas ve kullanımı hassas olan elektro-hidrolik servo destekli joystick'i veya bel desteği ve kafalık bulunan konforlu Grammer koltuğunu, ayarlanabilir kolçakları ve süspansiyonu (ısıtmalı versiyonda isteğe bağlı) içerir. Ayrı gaz ve şanzıman kontrolleri düşük devirli manevralara izin verirken motoru yüksek RPM'de tutar, böylece hendek, taş ocağı, kar küreyici, vb. Gibi ataşmanları çalıştırmak için yeterli hidrolik güç kullanılabilir. Seyir kontrolü düzensiz çalışmalarda idealdir. topraklama veya sabit (hatta aşırı düşük) hızlarda.
 
 
Turboşarj isteğe bağlı ısıtmalı bir kabin ile donatılabilir. Ayarlanabilir 5 hava deliği, hem ayak dayanağı hem de baş seviyesinde eşit bir şekilde dağılmış hava akışı sağlar.
Makinenin toplam yüksekliğini arttırmamak için harici termal üniteler kabinin arkasındadır. Tüm cam yüzeyler onaylı temperli camdan yapılmıştır.
Entegre, tek parçalı ön cam, engeller veya bozulmalar olmadan optimum görüş sağlarken, arka camlar manevra için gerekli görüş alanını sağlar. Kabin donanımı iki çift çalışma lambası (ön ve arka), yol kullanımı için kit (farlar, göstergeler, döner fener, korna ve dikiz aynaları) ve ön cam sileceği içerir. Kabinin içinde aydınlatma lambası, 12V elektrik soketi (çakmak yuvası) ve MP3 çalar bağlantısı olan güçlendirilmiş stereo hoparlörler yüksek düzeyde konfor sunar. Klima istek üzerine sağlanır (isteğe bağlı).
 
Motor
Turboloader, mevcut kirlilik önleme direktiflerine tam uyumlu olan düşük emisyonlu motorlarla donatılmıştır. Tıkanma önleyici kanatçıklı radyatör cömertçe oranlanmıştır ve elverişsiz koşullarda bile yüksek ısı alışverişi sağlar, böylece motorun, yağın ve hidrolik bileşenlerin ömrünü uzatır.
H modellerinde pratik bir kapak, kolay kontroller ve günlük bakım için motor bölmesine kolay erişim sağlar.
 
Aktarma
Kalıcı 4 tekerlekten çekişli hidrostatik şanzıman, yüksek kaliteli, sağlam ve güvenilir bileşenler kullanır. Bileşenlerin yüksek spesifikasyonu, maksimum üretkenlik için yüksek taşıma hızı ile birlikte geniş bir itme kuvveti sağlar. Turboloader'in standart ekipmanı, düşük kavrama durumlarında makineyi çıkarmaya yardımcı olabilecek kullanışlı bir kayma önleyici cihaz içerir. Zor durumlar için ek bir yardımcı olarak, hidrolik akışı bölen ve bir diferansiyel kilitleme etkisi (isteğe bağlı) elde eden bir akış bölücü etkinleştirilebilir.

Emniyet
Operatör güvenliği en yüksek önceliğe sahip oldu. ROPS çerçevesi, bom yükseltildiğinde yapılan işin mükemmel bir şekilde görüntülenmesi için şeffaf polikarbonat tavanlı 4 direkli versiyonda mevcuttur. Katlanabilir bir ROPS, Turboloader'in sınırlı yükseklikte taşımalarda taşınmasını, azaltılmış tavan boşluğu açıklıklarından geçmesini ve alçak tavanlı ortamlarda saklanmasını sağlayan bir değişken olarak da mevcuttur. Turboşarj bir aşırı yük önleme cihazı ve standart olarak bir yükü dökülme önleyici cihaz ile donatılmıştır. Birincisi, olası aşırı bir yük nedeniyle arka tekerleklerde kavrama kaybı olması durumunda bomun teleskopik uzantısını engeller. Yük dökülme önleyici cihaz, yükün yanlışlıkla operatörün üzerine geriye doğru dökülmesini önler.

Bu ilan 619 kez incelenmiştir.
Çok Amaçlı Mini İş Makinası (25 Aparatlı) Turboloader H280 Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!