Cnc Delik Delme Hattı

İlan No: #00084013
Fiyat Sorunuz
Kategori: Delik Delme Tezgahı
Marka: Akbend
Model Tipi: 2 ADM 1200 CNC
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Nilüfer / Bursa / Türkiye
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

Cnc Delik Delme Hattı

Delme işlemi yapılan malzeme (Profil, Kutu Profil) giriş konvenyörü servo sürme sistemi ile markalama makinasında pozisyona getirilir ve hidrolik darbeli vurma sistemi ile markalanır. Aynı sürme sistemi ile malzeme açılı şerit testere makinasına sürülür ve otomatik olarak istenilen boyda kesimi yapılır.
Tüm işlemleri  biten malzeme (profil) giriş konvenyörü kolu ille çıkış konvenyörüne sürülür. Çıkış konvenyörü masuraları  motorlu bir redüktör ile zincirler vasıtası ile döndürülür.

1 ADM > Bir spiridel ile profil 3 ayrı yüzeyinden delinir. Spıridel özel döndürme sistemi -90o / 0o/ +90o
11 kW’lık  Özel elektro spıridel kullanılmıştır. ‹çten so€utmalı takım kullanılır. 4 takımlı 2 adet ATC mevcuttur.
Direct Drive Sistemi kullanıldı€ı için giriş konvenyöründe sürme kolu yoktur, sadece ilk günler masuraları tahriklidir.

Profil Delme Merkezi ADM 1200-40 CNC Komple bir sistem olarak planlanmıstır. Profil Delme Hattı Giris Konveyörü + ADM 1200 Delik Delme makinası + Markalama Makinası + Açılı Serit Testere + Çıkıs Konveyörü ünitelerinden olusur.

ADM 1200 CNC Delik Delme Makinasının tüm çalısma hareketleri CNC Kontrol Sistemi ile yapılmaktadır. Insaatlarda veya köprülerde çelik profillerde öngörülen montaj deliklerini delmek için önce profil giris konveyörüne yerlestirilir. Ardından profil CNC üzerinden servo motorlar, sonsuz vida milleri ve özel bilyalı linear yataklar donanımı ile hareket ettirilir ve pozisyona getirilir.
Profillerin çıkıs konveyörü üzerinde istendigi zaman serbest elle ileri geri sürülmesini kolaylastırmak için redütör ile rulolar arasındaki tahrigi bosa olan bir serbest dönme mekanizması mevcuttur.MARKALAMA

- Yazı Kafası dönme (rotatif) ve aksiyal ilerleme hareketleri servo-motor ile yapılır. sadece blokaj çenesi ve blokaj çenesi tablasının hareketleri hidroliktir.
- 60 x 150 mm alanda markalama yapılabilir. Harf yüksekliği:12 mm’dir.
- Markalama sırasında profili hareket ettirmeye gerek yoktur, zira yazı kafası  rotatifve aksiyal ilerlemeyi yapar.
- Yazı kafası baskı kuvveti hidrolik basım ayarı ile belirlenir.

 


 

Cnc Delik Delme Hattı, Sıfır ( Yeni ) Cnc Delik Delme Hattı, Cnc Delik Delme Hattı Satılık Fiyat'la satılık Cnc Delik Delme Hattı, tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 3347 kez incelenmiştir.