Çikolata Mikseri

İlan No: #00078619 2476
Kategori: Çikolata Değirmeni ( Viner )
Marka: Vıp Makina
Model Tipi: VM.007 WINNER
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Hızlı
Konum: Odunpazarı / Eskişehir / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin

Çikolata Mikseri

  ÇİKOLATA MİKSERİ

 

ÖZELLİKLER:

1)      Malzemeler Ürünün Temas Ettiği Ve İzolasyonlu Paslanmaz Çelik ( 304 Kalite ), Şase Ve Motor Bağlantı Şaseleri St37 Malzemeden Yapılmıştır.

2)      Kendinden Sirkülâsyonlu Gövde Soğutma Cidarlı Ve Sirküle Pompası, Buna Bağlı Olarak Su Isıtmasını Sağlayan Gövdeye Bağlı 1 Ad. Su Rezistans, Altta Isıtma Ceketi, Gövdede Soğutma Ceketi Bulunmaktadır.

3)      Karıştırma İçin 15 Kw Redüktör ve Redüktörden Zincir Dişli ( zincir sarkmayacak şekilde U şeklinde parça ile kızak içine alınacaktır.) ile Karıştırmayı Sağlayan Ø70mm Karıştırma  Mili paslanmaz Ø25mm 11.Ad. Karıştırma Milleri paslanmaz , Kanatlar Yoluyla Çikolatanın İncelmesini Sağlayan 500kğ AISI çelik Q 9,5mm.  Bilyeler bulunmaktadır.

4)      Sac: İç Sac paslanmaz: T:5mm, Cidar Sacı paslanmaz: T:3mm, İzolasyon Sacı paslanmaz: T:1.5mm,( izolasyon malzemesi kaya yünü kullanılacaktır ). Tabanda İnceltilmiş Ürünü Süzmeye Ve Çıkışı Sağlayan Sacı paslanmaz: T:3mm,

5)      Ürünün Çıkışını Sağlayan 5”X3” Redüksiyon, Redüksiyondan Gelen Ürünü Devir Dayım Sağlayan Redaktörlü Pompa:2,2kw, Pompadan Çıkan Ürünü Taşımaya Ve Tekrar Winnere Gönderen üç yönlü Ve Vanalı Borular çift cidarlı ve paslanmaz.

6)      Winner Üzerine Bağlı 1 Ad. Siemens ya da Telemekanik tamamı paslanmaz Çelik Olan Elektrik Panosu.

 

 

 

***FİRMAMIZ CE, ISO 9001:2008, TSE-HYB (HİZMET YETERLİLİK BELGESİ), SSHYB (SATIŞ SONRASI HİZMETLERİ YETERLİLİK BELGESİ) VE GARANTİ BELGELERİNE SAHİPTİR.

***FİRMAMIZDA ÜRETİLEN TÜM MAKİNELER CE, ISO 9001:2008, TSE VE SSHYB STANDARTLARINA GÖRE ÜRETİLMEKTEDİR.

 

 

Çikolata Mikseri, Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!