Çift Kiriş Köprülü Portal Vinçler - Kangal Vinç

İlan No: #00091489
Fiyat Sorunuz
Kategori: Portal Vinç
Marka: Kangal Vinç
Model Tipi: K-V006
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: 30 Gün
Konum: Başakşehir / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

Çift Kiriş Köprülü Portal Vinçler - Kangal Vinç

Çift Kiriş Köprülü Portal Vinçler

Kangal Vinç

PORTAL VİNÇLER

Portal vinçler genellikle açık alanlarda, kapalı sahaya ihtiyaç duyulmayan yerlerde kullanıldığı gibi kapalı saha içinde de kullanılabilir.

Kullanım alanları; Açık sahada demir stok alanları, mermerciler, konteyner stok alanları, açık alan çelik konstrüksiyon imalatçıları, açık alan prefabrik yapı elemanları imalatı, orman ürünleri stok sahaları, limanlar, gemi inşa, tersaneler...

Portal vinçler herhangi bir bina yapısı olmadan kullanılabilen vinçler olması sebebi ile ekonomik çözüm olarak düşünülebilir. Ve büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Portal Vinçler tavan vinçlerinde olduğu gibi, Tek Kirişli ve Çift Kirişli seçenekler ile müşteriye sunulmaktadır.

Aynı köprü üzerinde birden fazla kaldırma grubu kullanılabildiği gibi, vinç köprülerinin altına monoray kaldırma gurubu adapte edilerek de farklı çözümler uygulanabilir.

Vinçler kiriş boyunca hareket edebilen push butonlarla kontrol edilebildiği gibi, uzaktan kumanda ile de kontrol etmek mümkündür.

Özellikle açık sahalarda tercih edilen portal vinçler genel olarak üç tipte imal edilmektedir.

 

Çift Kiriş Köprülü Portal Vinçler

Çift Kiriş Köprülü Portal Vinçler; maliyeti, bakım ve onarım kolaylığı, kapasite sınırının olmaması, ebat sınırının olmaması, istenilen özelliklerde dizaynı ve imalatı mümkün olması sebeplerinden dolayı sanayinin her dalında ciddi manada tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

Tek Kiriş Köprülü Portal Vinçlere nazaran çok daha fazla kaldırma yüksekliği elde edilebilir.

Çift Kiriş Köprülü Portal Vinçler genellikle açık sahalarda kullanılmasına karşın fabrika içinde de kullanılabilmektedir. Fabrika kapalı sahalarında da gezer köprülü tavan vinçlerine bir alternatif uygulamadır.

Günümüzde demir çelik sektöründen tersanelere, gemi imalatından mermer ve taş ocaklarına, depolardan konteyner yükleme ve boşaltmaya bir çok alanda kullanılmaktadır.

NOT:Ürünlerimiz 10 ile 30 gün arasında teslim edilmektedir.

Çift Kiriş Köprülü Portal Vinçler - Kangal Vinç, Sıfır ( Yeni ) Çift Kiriş Köprülü Portal Vinçler - Kangal Vinç, Çift Kiriş Köprülü Portal Vinçler - Kangal Vinç Satılık Fiyat Sorunuz Fiyat'la satılık Çift Kiriş Köprülü Portal Vinçler - Kangal Vinç, tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 2726 kez incelenmiştir.
Çift Kiriş Köprülü Portal Vinçler - Kangal Vinç Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!