Cam Temperleme Makinası (%100 Yerli Üretim)

İlan No: #00117424
100.000 - 300.000 USD Adet
KDV
Hariç
Kategori: Cam Temperleme
Marka: Sırça Makina
Model Tipi: Y101
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: 90 Gün
Konum: Ümraniye / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 3 Yıl Garantili
Satış Detayı: Vade Olur, Teminatlı Satış Olur, Leasing'e Uygun, Çekle Şatış, Peşin, Kredi Kartı, Krediye Uygun, Kosgeb Destekli

Cam Temperleme Makinası (%100 Yerli Üretim)

Cam Temperleme Makinası / Hattı

Türkiye’nin ilk ve tek, tamamen yerli üretim ve tasarıma sahip cam temperleme makinası, halen fabrikamızın teknoloji yatırımlarının yoğunlaştığı bir üründür.

Hassas tasarımı sayesinde, muadillerine göre yüksek enerji tasarrufu sağlar ve çok daha düşük çalışma gücü (Örn: 130x300cm için 90kW) gerektirir. Bu özellik tüm işletmeler için hem çalışma hem de kurulum maliyetini %50’den fazla tasarruf sağlar.

Esnek ödeme seçeneklerimizden faydalanmak ve ücretsiz danışmanlık hizmeti almak için lütfen bize ulaşın.

Kullanım Kolaylığı
Makina otomatiktir. Yükleme konveyörüne koyduğunuz camları kendiliğinden boyunu ölçer fırına alır, soğutma işlemini gerçekleştirir ve çıkış konveyörüne aktarıp, durdurur. İşlem PLC ile dokunmatik bir arayüz vasıtasıyla kontrol edilir. Bu arayüz size ve operatörünüze ayrı ayrı yetki vererek, hem makina üzerine tam hakimiyet kurmanızı, hem de üretim sürecinin insan hatasına imkan vermeyecek bir şekilde devam etmesini garanti eder. Camı ısıtma ve soğutma süreniz kullandığınız cam çeşidi, hava durumu, işlemin doluluk oranı gibi bir çok farklı değişkene bağlıdır; kullanıcı arayüzü sizin bu ayarları en kolay biçimde yapmanız, kaydetmeniz ve anlık olarak kontrol edebilmeniz için tasarlanmıştır. Makina üzerindeki birimlerin durumlarını, fırın içi sıcaklıkları yine bu arayüz sayesinde takip edebilirsiniz.

Fırın içi Seramik Roller Kalitesi
Temper fırınının son ürün kalitesine etki etkidiği ve kalitesinden şüphe duymamanız gereken en önemli eleman, seramik rollerlardır. Bizim kullandığımız kalitedeki ürünler ihtiyacınız olan pürüzsüz dönüşün yanı sıra eskimeye dayanaklı bir yüzeye de sahiptir.

Yüksek Kalite Isıtıcı Teller
Örnek: Çalışma ortamının kalitesinden ya da makinanızın tellerinin her an kopmasından mı endişe ediyorsunuz. Piyasadaki elektrik fırınlarında kullanılan en yüksek kalite alaşımı kullanıyoruz: Ni80Cr20. Nichrome olarak da adlandırılan bu teller, içerisindeki Nikel miktarı arttıkça bozunmaya ve sıcaklığa karşı dayanıklı hale gelmektedir. Ülkemizde henüz Nikel işleyen fabrika tam işler hale geçmediği için bu ürünün aynı zamanda distribütörülüğünü yapmaktayız. Daha fazla bilgi için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

İnvertörlü Sürücülerle Soğutma
Örnek: İnce cam temperleyen bir fabrika olduğunuz için 90kW’lik iki adet güçlü blower motorunuz var. Ama kalın cam temperlediğiniz zamanlar da oluyor. Mitsubishi inverterlerimiz size motorun dönme hızını hassaslıkla belirleme şansı veriyor ve kalın camlarda enerji tüketiminizde 50%’ye varan tasarruflar sağlıyor.

3 Aşamalı Soğutma Süresi 
Örnek: 6mm kalınlığındaki 1 m2 camınızı temperlerken ilk 50 saniye 30Hz, sonraki 30 saniye 25Hz, ve sonraki 30 saniye boyunca 15Hz ile soğutabilirsiniz. Böylelikle hem motor ömrünü arttırmış hem de harcanan enerjiyi azaltmış olursunuz.

Desenli, Kaplamalı ve Low-e(löve) Camları Temperleme
Fırın, içerisindeki camı konveksiyonel (sıcak hava akımıyla) ısıtıyor. Bu özellik kaplamalı ve low-e (löve) camların da temperlenebilmesini sağlıyor. Bu özellik camın yüzeyini eşit ve dengeli ısıtarak temperleme kalitesine büyük katı sağladığı ve ince cam temperlemede bir zorunluluk olduğu için, 2016’dan itibaren ürettiğimiz tüm ürünlerimizde standart haline gelmiştir.

Diğer Önemli Notlar
1) Piyasada firmamız dışında kesinlikle yerli üretim temperleme makinesi bulunmamaktadır. Aynı şekilde yazılımımız kendi bünyemizde geliştirilmiştir. Makinanın ana işlevlerinin hiç birinde Türkiye içi dahil olsa dışardan hizmet alınmamıştır.
2) Makinamız piyasada duyduğunuz ve gördüğünüz tüm iyi makinalarla her branşta eşdeğer kalitededir. Fiyat ve enerji tüketimi konusunda ise tartışmasız bir numaradır. 
3) Makinada zaten bulunması gereken özellikleri size ekstra özellik gibi sunmuyoruz. Bilhassa Çin'den makine eden ithalatçı arkadaşlarımızın piyasaya yaydıkları bu bilgi kirliliğine karşı dilimizin döndüğünce bize müracaat eden müşterilerimize aktarıyoruz, anlatıyoruz. 
 

Cam Temperleme Makinası (%100 Yerli Üretim) , Sıfır ( Yeni ) Cam Temperleme Makinası (%100 Yerli Üretim) , Cam Temperleme Makinası (%100 Yerli Üretim) Satılık 100.000 -300.000 Fiyat'la satılık Cam Temperleme Makinası (%100 Yerli Üretim) , tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 20220 kez incelenmiştir.
Cam Temperleme Makinası (%100 Yerli Üretim) Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!