Buharlı Oto Yıkama Makinesi 7 Bar / Jbs Jbo-03

İlan No: #00078902 1420
Kategori: Buharlı Oto Yıkama Makinası
Marka: JBS
Model Tipi: JB0-03
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Konak / İzmir / Türkiye
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

Buharlı Oto Yıkama Makinesi 7 Bar / Jbs Jbo-03

 

BUHAR BASINCI 7 Bar.
BUHAR SICAKLIĞI 140-150 Derece.
TANK KAPASİTESİ 10 Litre.
ELEKTRİK 380-220 Volt.
TABANCA 2 Adet
ISINMA SÜRESİ 15 Dakika.
Buharlı oto yıkama makineleriin , dört ayrı modeli vardır. JBO 7 bar buhar makinası,araç-
Ların iç ve dış temizliğinde kullanılır.Buhar makinesi araçların detaylı iç temizliğinde ,torpido,
Göğüslük,kapı lastikleri,klima ,döşeme temizliğinde kullanılmaktadır.Kısacası suyun ve bezin giremediği tüm araç içinde yüksek performans gösterir.Yoğunlaşmış kirleri,çıkmayan tutkal,sakız ve yağların buharın gücüyle çözülür.JB0 7 bar buhar makinası,araçların dış yüzeylerinin temizliğinde etkili bir yöntemdir.Mikro fiber bezlerin yardımıyla araçların dış temizliğinde fırça sünger ve kimyasal maddelerin kullanılmasına gerek yoktur.Araç buharla temizlendikten sonra boya üzerinde yoğun parlaklık oluşur.Boyanın üzerinde oluşan kimyasal artık kalıntılarının çözülmesine yardımcı olur.Araç buharlı temizlikten sonra 3-4 gün toz tutmaz.Jantların temizliğinde mükemmel sonuçler ortaya çıkar.JBO temizlik şirketlerininde tercih ettiği üründür.Ev temizliklerinde ,klima ,fırın,aspratör temizliğinde çözülmeyen kir ve yağları yok eder.Boya artıklarını çok kolay çözülür.Teknolojinin en yeni ürünlerindendir.
JBO-01 5 bar buhar makinesi araçların sadece iç aksamlarında kullanılmak üzere üretilmiştir. detaylı iç temizliğinde ,torpido,Göğüslük,kapı lastikleri,klima ,döşeme temizliğinde kullanılmaktadır.
JBO-02 10 bar buhar makinesi elektrikli olup araçların dış yıkamada kullanılmaktadır. Mikro fiber bezlerin yardımıyla araçların dış temizliğinde fırça sünger ve kimyasal maddelerin kullanılmasına gerek yoktur.Araç buharla temizlendikten sonra boya üzerinde yoğun parlaklık oluşur.Boyanın üzerinde oluşan kimyasal artık kalıntılarının çözülmesine yardımcı olur.Araç buharlı temizlikten sonra 3-4 gün toz tutmaz.Jantların temizliğinde mükemmel sonuçlar ortaya çıkar.
JBO-03 10 bar buhar makinesi dizel olup araçların dış yıkamada kullanılmaktadır. Mikro fiber bezlerin yardımıyla araçların dış temizliğinde fırça sünger ve kimyasal maddelerin kullanılmasına gerek yoktur.Araç buharla temizlendikten sonra boya üzerinde yoğun parlaklık oluşur.Boyanın üzerinde oluşan kimyasal artık kalıntılarının çözülmesine yardımcı olur.Araç buharlı temizlikten sonra 3-4 gün toz tutmaz.Jantların temizliğinde mükemmel sonuçlar ortaya çıkar.

Buharlı Oto Yıkama Makinesi 7 Bar / Jbs Jbo-03, Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!