Bomu Hareketli Kule Vinç - Kaldırma Kapasitesi 5 Ton - 33 Mt - Saez Slh 80

İlan No: #00146739
Fiyat Sorunuz
Kategori: Bomlu Kule Vinç
Marka: Saez
Model Yılı: 2020
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: İspanya
Teslim Durumu: 30 Gün
Konum: Ataşehir / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

Bomu Hareketli Kule Vinç - Kaldırma Kapasitesi 5 Ton - 33 Mt

Saez Slh 80

Aşağı - yukarı hareketli bomu olan SÁEZ SL serisi kule vinçleri basit, etkili, esnek ancak aynı zamanda dayanıklı yapılara sahip ve kusursuz fiyat-performans oranı sağlayan SAEZ şirket felsefesine göre imal edilen vinçlerdir. 

Hareketli bomlu vinçler, dar alanlara sahip inşaat sahalarının ihtiyaçlarına uygun olarak çalışmak için tasarlanmıştır. Ayrıca, kalabalık sahalarda birden fazla vincin kullanıldığı ve vinçlerin münferit çalışma yarıçaplarının kesiştiği veya başka inşaat sahalarına bitişik alanlarda yüklerin taşımada kısıtlama olan inşaat sahalarında güvenlikten ödün vermeksizin kullanılabilir. 

Ürün gamımıza, 60 metre bomlu ve bom ucunda 2,300 kg kapasiteli olan ve azami 16 ton kapasiteli olmak üzere modüler sistemli bom parçalarıyla farklı konfigürasyonlarda düzenlenebilen SL 240 serisi modeli dahildir. 

Sáez kısa süre içinde SL 310, SL 500 ve SL700 modellerini de ürün gamına ekleyecektir. SL serisi kompakt tasarıma sahiptir ve montajı kolaydır; hafif yüklerin kaldırılması ve indirilmesinde arttırılmış performans sağlayan motor sistemlerine sahiptir; Buna ek olarak, yaklaşma sistemlerine de sahiptir ve böylece daha hassas çalışma gerektiren durumlar için belli hızlar ve kaldırma hızlarını sabitleme özelliğini sağlayabilmektedir. Vinçlerin şaltpanoları paslanmaz çeliktendir ve montajı/demontajı çok kolay olan elektrik bağlantılarına sahiptir. 

Karşı rüzgarlar sebebiyle vinç üzerindeki kademeli bir tork kontrol sistemi yardımıyla bomu indirmek için bom halatının gevşemesini önlemeye yarayan gevşeme önleme sistemi mevcuttur. 

Vincin dönüşü; bom eğimi, rüzgar hızı ve bomun rüzgar yönüne bağlı olarak optimal torku sağlayan ve aynı zamanda daha pürüzsüz bir manevra başlangıcı ve duruşunun elde edilmesi için gerekli güç ayarlanmasını sağlayan bir tork sistemi ile kontrol edilir. 

Vincin yazılımı sezgisel ve kullanıcı dostudur. Opsiyonel olarak sunulan çarpma önleyici sistem ve çalışma bölgesi kilitleme sistemleri bir bütün oluşturan panoramik görüş sağlayan ergonomik kabin içinde sunulur ve vinç operatörün tüm ihtiyaç ve taleplerinin yanısıra tüm risklere karşın önlemler sağlanmış olur. 

Bu vinçler, kule vinçlerde kullanılan parçalar ile uyumlu modüler parçalara sahip olma avantajına sahiptir ve ayrıca, kapalı konteyner içinde denizyolu taşımacılığı için düşük ağırlığa sahiptir. 

Bu modeller sıkı kalite kontrolleri altında ve yetkili makamların gözetiminde tasarlanarak geliştirilmiştir. Güvenilirlikten ödün vermeksizin piyasadaki en son teknolojik gelişmeleri içerir ve bunca yıllık üretim deneyimimize dayanarak yüksek kalitede bir ürün olma garantisiyle birlikte gelir.

DIN/FEM
Azami kanca altı yüksekliği
Azami kaldırma kapasitesi
Azami yarıçap
Azami bom ucundaki kaldırma kapasitesi
EN 14439-FEM 1005-C25
33m
5000 Kg.
40m
1500 Kg.

 

Bu ilan 298 kez incelenmiştir.
Bomu Hareketli Kule Vinç - Kaldırma Kapasitesi 5 Ton - 33 Mt - Saez Slh 80 Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!