Bombe Bükme Makinesi Şahinler Makina FM 12

İlan No: #00082257 2014
Kategori: Bombe (Sac Şekillendirme ) Makinası
Marka: Şahinler Makina
Model Tipi: FM 12
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Osmangazi / Bursa / Türkiye
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

Bombe Bükme Makinesi Şahinler Makina FM 12

Bombe Bükme Makinesi Şahinler Makina FM 12

STANDART DONANIM
Alt ve üst yapı ayrı ayrı kaynaklı olarak imal edilmiştir. Kaynak gerilimleri termal olarak alındıktan sonra çok sağlam bir şekilde montajı yapılmıştır.
Alt sıvama ve üst sıvama merdanelerinin blokları gövdeye kızak sistemi ile yataklanmıştır.
Motorlu alt sıvama topu grubu bilyalı rulmanlar ile donatılmış ve sıvama esnasında parçanın altından destek yapmaktadır. Alt pozisyon ayarı için hidrolik bir pistonla hareket etmektedir.
Yapılacak radyusa göre özel şekillendirilmiş üst sıvama topları yüksek mukavemetli çelik malzemeden mamul olup, sertleştirilmiştir. Bu top radyal pistonlu pompa ile tahrik edimiş olup kademesiz hız ayarı ile donatılmıştır.
Yapılacak radyusa göre özel şekillendirilmiş üst sıvama topları yüksek mukavemetli çelik malzemeden mamul olup, indiksiyon ile sertleştirilmiştir. Hidrolik silindir grubu ile malemeyi alttan yukarı doğru iterek şekillendirme görevini yapar.
Alt destek dayamaları üst sıvama topunun altına yerleştirilmiş olup, tankerin alt kısmını sıvama esnasında destekler. Yükseklikleri hidrolik olarak ayarlanabilir.
Hidrolik sistem motor pompa grubu, yağ tankı, kirlilik uyarılı filtre, seviye göstergesi, termostat, soğutma sistemi ve gerekli valf grubundan oluşmaktadır.
Hidrolik malemeler dünyaca tanınmış markalardan kullanılmıştır.
Elektrik sistem Telemecanique veya Siemens ürünlerinden oluşacaktır.

Bombe Bükme Makinesi Şahinler Makina FM 12, Sıfır ( Yeni )Bombe Bükme Makinesi Şahinler Makina FM 12, Bombe Bükme Makinesi Şahinler Makina FM 12Satılık Fiyat'la satılık Bombe Bükme Makinesi Şahinler Makina FM 12, inceleyin sipariş verin satın alın!