Binicili Yer Yıkama Makinesi / Numatic Ttv 678 Vario

İlan No: #00085796 1601
Kategori: Zemin Yıkama Makinası
Marka: Numatic
Model Tipi: TTV 678 Vario
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Altındağ / Ankara / Türkiye

Binicili Yer Yıkama Makinesi / Numatic Ttv 678 Vario

Şu ana kadar yapılmış en kullanıcı dostu binicili yer yıkama robotunu inceliyorsunuz. Sağduyulu mühendislik ve teknolojinin harmanından ortaya çıkan Twintec Vario serisi vazgeçilmez iş ortağınız olacaktır.

650mm, 750mm ve 850mm çalışma genişliklerinden birini basit ve tek bir kaldıraç hareketi ile ayarlayabilirsiniz. Herhangi bir alete ihtiyaç duymaz. Geniş alanda çalışmak isteseniz güzel, eğer dar alan isterseniz, sadece 30 saniye sürer.

Sadece çalışma enini değiştirmekle kalmaz; temizleme hızı, fırça dönüş
hızı, su akışkanlığı, kimsayal karışım dozajı, işinizin ve o anki gereğine göre değiştirebilirsiniz. Vario modelinde herşey operatöre bağlıdır. Siz isteyin Vario uygulasın.

Uygulama alanlarınıza göre içinde bulunan hafıza kartına, kayıt yapabilir ve duruma göre tekrar, tercihlerinizden birini otomatik olarak uygulamaya hazır hale getirebilirsiniz

Binicili Yer Yıkama Makinesi / Numatic Ttv 678 Vario, Sıfır ( Yeni )Binicili Yer Yıkama Makinesi / Numatic Ttv 678 Vario, Binicili Yer Yıkama Makinesi / Numatic Ttv 678 VarioSatılık Fiyat'la satılık Binicili Yer Yıkama Makinesi / Numatic Ttv 678 Vario, inceleyin sipariş verin satın alın!