Belden Kırmalı Bağ Bahçe Traktörü Ferrarı Cobram 40

İlan No: #00079991 5340
Kategori: 40-59 Hp Traktör
Marka: Ferrari
Model Tipi: COBRAM 40
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Konum: Çerkezköy / Tekirdağ / Türkiye

Belden Kırmalı Bağ Bahçe Traktörü Ferrarı Cobram 40

FERRARİ COBRAM 40 Belden Kırmalı Bağ Bahçe  Traktörü Ferrarı Cobram 40COBRAM 40

Özellikleri itibari ile bağ - bahçe kullanımı içindir. Belden kırmalı ya da standart direksiyonlu, kompakt, kombine, dengeli, 4 tekerden çekişli ve bulunduğu segmente göre daha düşük hacimde olması bu modellerimizin tüm bölgelerde ve çok farklı işlerde kullanılmasını sağlamaktadır. Ergonomik, güvenilir, sağlam, emniyetli, çevre dostu, bakım masrafı az olan Ferrari Traktörlerimiz çiftçilerimizin tüm işlerini bir traktör ile yapabilmesi için tasarlanmıştır.

MOTOR

Her iki model de direkt enjeksiyonlu, 4 zamanlı, su soğutmalı, düşük motor devirlerinde yüksek güç ve çekiş sunan, yakıt tüketimi az , güvenilir, sağlam, kullanım ve bakım masrafı az, çevre dostu Lambardini motora sahiptir.COBRAM 40 ta, 28kW / 38 BG / 2800 RPM gücü olan, 3 silindirli / 1649cc hacimli motor

Tüm modeller, 12 + 12R tip şanzımana sahiptir. Çok diskli yağ banyolu sürüş debriyajı ve PTO debriyajı (sadece çift yönde sürüşlü ve bağımsız PTO bulunan modellerde ) mevcuttur. Ön ve arka diferansiyel mekanik ve / veya elektro-hidrolik (bağımsız PTO ile standart ) kontrollüdür. Tek yönde sürüşlü ya da çift yönde sürüşlü (dönebilen platform, ve her iki yönde de sürüş kontrolleri bulunan modellerde) modeller mevcuttur. Dişli kutusu ile senkronize çalışan 540/750 hız seçenekli, mekanik kontrollü PTO ya da bağımsız 540 hız seçenekli PTO (çift yönde sürüşe sahip traktörlerde standart) mevcuttur. Tüm modeller, 4 tekerden çekişlidir.

ŞASİ

Akslar arası mesafenin ve dönüş yarı çapının kısa olması COBRAM modellerine üstün bir manevra kabiliyeti getirmiştir. Arka ekipman ile çalışırken yükün 4 tekere eşit dağılması maksimum çekiş sağlamaktadır. Operatör koltuğunun konumu sayesinde kullanıcı daha fazla emniyete alınmıştır. Ropslu ve kabinli (opsiyon) modeller mevcuttur.

DİREKSİYON

COBRAM 40 modeli, belden kırmalı ya da standart direksiyonlu olabilir. Her iki modelde de hidrostatik direksiyonun, akslar arası mesafenin ve dönüş yarıçapının kısa olması birbirine yakın ürün aralarında manevra kabiliyetini arttırmıştır. Minimum dönüş yarıçapı; 2450 mm dir.

HİDROLİK LİFT

Kaldırma kapasitesi 1300 kg olan, kategori 1, 3 noktalı askı sistemi mevcuttur. 1 sürgülü (çift etkili) mobil valf standarttır. Opsiyon olarak maksimum 6 güç çıkışlı farklı kontrol valfleri bulunmaktadır.

Belden Kırmalı Bağ Bahçe Traktörü Ferrarı Cobram 40, Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!
Sponsorlu