Baykon K Serisi Endüstriyel Yer Kantarı

İlan No: #00107367
Fiyat Sorunuz
Bu ilan yayında değildir
Kategori: Endüstriyel Basküller
Marka: Baykon
Model Tipi: K Serisi
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Tepeören Mah. / Tuzla / İstanbul
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

BAYKON K serisi endüstriyel teraziler, yüksek güvenilirliğe sahip standartları ile zorlu endüstriyel koşullarda doğru ve hassas olarak yıllarca hizmet verecek şekilde tasarlanmışlardır. Avrupa OIML standartları ve 90/384 EEC yönetmeliklerine göre tek ve 2 x 3000e çok kademeli onaylı olarak üretilmektedir. Çalışma ortamına bağlı olarak statik boyalı, paslanmaz çelik kapaklı, galvaniz veya komple paslanmaz çelik yapıda, 600 kg‘dan 6000 kg‘a kadar kapasitelerde, 150 x 200 cm ‘ye kadar standart ve müşteriye özel serbest ebatlarda platform modelleri mevcuttur.
Gıda, kozmetik, metal ve metalürji, lojistik, kimya ve tüm endüstriyel sektörlerde, hammadde girişi ve ürün çıkış noktalarından, işletme içi üretim hatlarında ve kalite kontrol noktalarında güvenle kullanılabilir. K serisi teraziler, endüstriyel tartımlarda her türlü beklentinizi karşılayacak çok çeşitli gösterge seçeneklerine sahiptir.
- Sadece tartım yapabilen en basit modelden size özel barkotlu kendi etiketinizi basabileceğiniz modeller.
- Statik toz boyalı alüminyum döküm kutulanmış endüstriyel modeller yanında, çalışma ortamının gerektirdiği paslanmaz çelik, IP65 / IP69k yıkanabilen ve tehlikeli sahalar için ATEX onaylı teraziler.
- Ürünleri ağırlıklarına göre sınıflama, otomatik dolum ve dozaj, parça sayma, canlı hayvan ve diğer dinamik tartım vb. gibi endüstriyel uygulama terazileri.
- Seri bilgi çıkışından network , PLC ve ERP/MRP sistemleri entegrasyonuna kadar çok çeşitli bağlantı seçenekleri.
- Batarya ile çalışabilen uygulamalar.

Bu ilan 1093 kez incelenmiştir.
Baykon K Serisi Endüstriyel Yer Kantarı Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!