Baskı Tip Yük Hücresi 50 Ton / Mettler Toledo Powercell Pdx

İlan No: #00082469 1482
Kategori: Yük Hücreleri
Marka: Mettler Toledo
Model Tipi: POWERCELL™ PDX™
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Tuzla / İstanbul / Türkiye
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

Baskı Tip Yük Hücresi 50 Ton / Mettler Toledo Powercell Pdx

POWERCELL model yük hücreleri özellikle kamyon ve demiryolu kantarlarında, en ağır şartlarda dahi 20 yıldan fazla bir süredir problemsiz çalışmaktadır.Yeni nesil POWERCELL PDX yük hücreleri on-board mikroişlemcisi ile sürekli sıcaklık, nonlinearite, histerizis, voltaj değişimi gibi ortak faktörleri optimize ederek ortama uyumluluğu sağlar ve akıllı teşhis özelliği sayesinde sistem performansı hakkında sürekli bilgilendirme yapabilir. POWERCELL PDX hemen hemen her ortamda eşsiz performansı ile endüstrinin önde gelen toplam sahip olma maliyetini sağlamak için tasarlanmıştır.

Üstünlükler ;
 

  • Bağlantı kutusu(JBOX) gerektirmez ; Basitleştirilmiş ağ yapısı birleşme kutularını kaldırarak diğer sistemlere göre en az% 25 oranında bağlantı sayısını azaltır , çevre şartlarından ve elektriksel ekipmanlardan gelecek hataları ortadan kaldırır.
  • Yıldırım koruma ;Uluslarası Elektroteknik Komisyonu (IEC62305-1)şartlarında 80 K amper e kadar test edilip , onaylanmıştır.En kötü hava şartlarında dahi kusursuz ve güvenli çalışır.
  • Koruma sınıfı ; Hermetik, tamamen kaynaklı muhafazası ve su geçirmez konnektörleri ile IP68/IP69K koruma sınıfalarındadır ve su altında dahi problemsiz çalışır.
  • Yüksek hassasiyetli uzun ömür ;Tüm ortam ve koşullarda çalışabilecek şekilde %100 test edilmiştir.
  • Akıllı teşhis ; Kendi kendini izleme sistemi ile ( ekran , e-mail , kısa mesaj ) olabilecek tartım hatalarını önemli sorunlar oluşmadan bildirir.
  • Sağlam tasarım ; Korozyona dayanıklı paslanmaz çelik yapısı ve kuvvetli dizaynı ile ile en ağır işletme şatlarında problemsiz çalışır.
  • Kolay montaj ve servis ;Yük hücresinin değişimlerinde hız ve pratiklik sağlayan konnektörlü yapısı ve yeniden kalibrasyon istemeyen OIML onaylı yapı ile , zamandan tasarruf etmenin yanında ve servis maliyetlerinizi minumuma çeker.
  • Uluslararası Onaylar ;

-- OIML R60 C3, C4, C6
-- NIST HB44 10,000 III L-M
-- ATEX and IEC Ex Zone 2/22

Baskı Tip Yük Hücresi 50 Ton / Mettler Toledo Powercell Pdx, Sıfır ( Yeni )Baskı Tip Yük Hücresi 50 Ton / Mettler Toledo Powercell Pdx, Baskı Tip Yük Hücresi 50 Ton / Mettler Toledo Powercell PdxSatılık Fiyat'la satılık Baskı Tip Yük Hücresi 50 Ton / Mettler Toledo Powercell Pdx, tüm detayları ve özellikleri