Başkan Mentel Vakumlu Ambalaj Makinesi Mt 52

İlan No: #00079644 1510
Kategori: Vakumlu Paketleme Makinası
Marka: Başkan Mentel
Model Tipi: MT 52
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Adapazarı / Sakarya / Türkiye

Başkan Mentel Vakumlu Ambalaj Makinesi Mt 52

TEKNİK BİLGİLER
Vakum Gücü 100 m³ / h
Motor Gücü 2.2 Kw.
Hazne Ebatları 65 x 60 x 18 (cm)
Yapıştırma Uzunluğu 2 X 52 (cm)
Dıştan Dışa Ölçüler 120 x 74 x 112 (cm)
Gövde Paslanmaz Krom
Ağırlık 350 Kg.
  • Üreticilerin; malların raf ömürlerini uzatması, üretilen ürünlerin fire verilmemesi ambalajlamada kaliteyi yakalamak ve ulaşabilecek dış etkenlerden ürünleri korumak için vakumlu ambalaj makinalarından yararlanmaktadırlar.
  • Ayrıca bilinçlenen tüketici tükettikleri gıda maddelerinde hijyenik, tazelik, katkısız ve koruyucu kimyasallardan arındırılmış gıdaları tercih etmektedir.
  • Hiç bir zaman unutulmamalıdır. Vakumla ambalajlanmış her hangi bir ürün ambalaj içinde oksijen olmadığından bozulmalara sebebiyet veren bakterilerin çoğulmasını engelleyecektir. +4 Derece saklanan vakumlu ambalajlar aylarca tazeliğini bozulmadan koruyabilirler
  • Firmamızın ürünlerinden olan MT 52 çift hazneli vakum makinesi üreticilerin ambalaj safhasını hızlandıracaktır. Özel bir operatöre gerek yoktur. Bakım ve temizliği basittir. Çift hazneli oluşu yapılan işi hızlandırır. İsteğe bağlı makinalarımıza gaz ünitesi ilave edilebilir.
  • Başkan Mentel Vakumlu Ambalaj Makinesi Mt 52, Sıfır ( Yeni )Başkan Mentel Vakumlu Ambalaj Makinesi Mt 52, Başkan Mentel Vakumlu Ambalaj Makinesi Mt 52Satılık Fiyat'la satılık Başkan Mentel Vakumlu Ambalaj Makinesi Mt 52, inceleyin sipariş verin satın alın!