Bağ- Bahçe Traktröü / Vıpar 40

İlan No: #00081577 6304
Kategori: 40 Hp Altı Traktör
Marka: Ferrari
Model Tipi: VIPAR 40
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Konum: Çerkezköy / Tekirdağ / Türkiye

Bağ- Bahçe Traktröü / Vıpar 40

Vipar 40 modelde, özellikleri itibari ile bağ - bahçe kullanımı içindir. Belden kırmalı ya da standart direksiyonlu, kompakt, kombine, dengeli, 4 tekerden çekişli ve bulunduğu segmente göre daha düşük hacimde olması bu modellerimizin tüm bölgelerde ve çok farklı işlerde kullanılmasını sağlamaktadır.Ergonomik, güvenilir, sağlam, emniyetli, çevre dostu, bakım masrafı az olan VIPAR 40 çiftçilerimizin tüm işlerini bir traktör ile yapabilmesi için tasarlanmıştır.

Motor

VIPAR 40 Model indirekt enjeksiyonlu, su soğutmalı, düşük motor devirlerinde yüksek güç ve çekiş sunan, yakıt tüketimi az , güvenilir, sağlam, kullanım ve bakım masrafı az, çevre dostu Lambardini motora sahiptir. VIPAR 40 ta, 25.5 kW / 35BG / 3400 gücü olan 4 silindirli / 1372 cc hacimli motor vardır.

Transmisyon

12 + 8R tip şanzımana sahiptir. Ön ve arka diferansiyel mekanik kontrollüdür. PTO için 540 ve yer hızı ile orantılı iki hız seçeneği vardır. 4 tekerden çekişlidir.

Şasi

Akslar arası mesafenin ve dönüş yarı çapının kısa olması VIPAR modellerine üstün bir manevra kabiliyeti getirmiştir. Arka ekipman ile çalışırken yükün 4 tekere eşit dağılması maksimum çekiş sağlamaktadır. Operatör koltuğunun konumu sayesinde kullanıcı daha fazla emniyettedir. Roll-barlı ve kabinli (opsiyonel) modelleri mevcuttur.

Direksiyon

VIPAR  40 modeli, belden kırmalı ya da standart direksiyonlu VIPAR 40 modelde hidrostatik direksiyon, akslar arası mesafenin ve dönüş yarıçapının kısa olması yakın ürün sırasında manvera kabiliyetini arttırmıştır. Minimum dönüş yarıçapı; 2200mm dir.

Hidrolik Lift

Kaldırma kapasitesi 700 kg olan, kategori 1, 3 noktalı askı sistemi mevcuttur.


Bağ- Bahçe Traktröü / Vıpar 40, Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!
Sponsorlu