80 hp Traktör / John Deere 5625 SuperPlus 2WD

İlan No: #00090881 5661
56.900 TL KDV
DAHİL
Kategori: 80-99 Hp Traktör
Marka: John Deere
Model Tipi: 5625 SuperPlus 2WD
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: İtalya
Teslim Durumu: Hızlı
Konum: Maltepe / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Leasing'e Uygun

80 hp Traktör / John Deere 5625 SuperPlus 2WD

JONH DEERE 80 hp Traktör / John Deere 5625 SuperPlus 2WD

Rakipsiz performans ve çekiş gücüne sahip John Deere 5625  şimdi daha da güçlendi ve yenilendi. Yeni turbo motoruyla 5625 SuperPlus 85 hp azami güce  yükseldi. Buna ek olarak 86 Db(A)'dan düşük gürültü seviyesi ve yeni 12 ileri - 12 geri şanzımanı ile yeni 5625 SuperPlus  bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da sınıfında rakipsiz.

5625 de kullanılan üstün yakıt ekonomisine sahip John Deere PowerTech motorları şimdi daha güçlü. Artık 5625 motorları turbo özelliğine sahip. Sınıfında rakipsiz %25'lik yüksek tork rezervi ile 5625 SuperPlus  benzersiz bir performans ve yakıt tasarrufu elde edeceksiniz.

 

 

 

 

KABİN

Yeni kabin opsiyonu modern görünümünün yanı sıra, mükemmel izolasyonu ile ses ve toz geçirmez. Konforlu sürücü koltuğu ve standart klima özelliği ile günün geç saatlerinde bile işe yeni başlamış gibi hissedeceksiniz.


KlimaModern gösterge paneli ve ergonomik kumandalar kolay kullanımı sağlarken, düz geniş platform alanı ve ayarlanabilir direksiyon sürüş konforunuzu artırırken giriş ve çıkışları daha güvenli ve rahat hâle getirir.
Mükemmel 320°'lik görüş alanı, geniş iç hacim ve ergonomik kumandalar, Yeni 5625 Kabininde.
Ergonomik koltuk, kolay kullanımlı sessiz vitesler ve hidrostatik direksiyon sayesinde kullanım rahatlığı sağlar, sürücü performansını arttırır.

MOTOR

Tamamı turbo olan orijinal John Deere PowerTech motorları, en ağır çalışma şartlarında bile, sürücünün ihtiyaç duyduğu çekiş gücünü en verimli ve etkin şekilde sorunsuzca temin eder.

Muazzam yakıt ekonomisi orijinal John Deere PowerTech motorlarda. Sınıfının en yüksek tork rezervi (%25) ile düşük motor devirlerinde rahatlıkla çalışabilirsiniz. Böylece sık sık vites değiştirme ihtiyacı ortadan kalkar. Zamandan kazandırır, traktörün ömrü uzar.

PLATFORM

Yenilenen platformda artık paspas ile kaplanmış düz platforma sahipsiniz. Kolay iniş-biniş sağlayan çamurluk üzeri tutamaklarının yanı sıra ısı ve gürültünün sürücü bölgesine ulaşmasını engelleyen dayanıklı pleksiglas kalkanlar rahat bir kullanım sunmaktadır. Platformlu traktörlerde de kabinli traktörlerde bulunan çamurluk üzeri saklama bölgesi ve bardak tutucular ile benzersiz bir sürüş keyfine sahip olacaksınız. Platformlu traktörlerde de basamak altına alınan yeni yakıt deposu ile yer seviyesinden rahat bir şekilde yakıt doldurulabilirken, aynı zamanda artan depo kapasitesine sahip olacaksınız.

ŞANZIMAN

Artık 5625 Traktör yeni 12x12 şanzımanı ile Plus özelliğine sahip oldu. 40 km/sa hıza sahip 12 ileri – 12 geri mekik şanzıman ile direksiyon solundaki PowrReverser kolu sayesinde debriyaja basmadan ileri-geri (mekik) yön değiştirebileceksiniz. Ayrıca 12x12 şanzıman ile vites hızları da tarlada ve taşımada ihtiyaç duyduğunuz hız aralıkları göz önünde bulundurularak yeniden tasarlandı. Şimdi 5625 Super Plus traktör ile benzersiz bir sürüş keyfi ve kullanım kolaylığına sahip olacaksınız.

HİDROLİK VE BAĞLANTILAR

Tandem pompa ve standart olarak 2 adet (4 çıkış) sunulan Selektif Kontrol Valf’li(SCV) hidrolik sistem, sınıfında yüksek kaldırma kapasitesine sahiptir.
Farklı çalışma koşullarınız için çift devirli kuyruk mili. En ağır işlerinizde, sınıfının en yüksek kuyruk mili gücünü veren 540 devri kullanabilir, hafif işlerinizde ise düşük motor devriyle muazzam yakıt ekonomisi sağlayan 540E ekonomi devrini seçebilirsiniz.

 

 

 

* Yukarıda belirtilen fiyat tavsiye edilen parakende satış fiyatlarıdır.
* Fiyatların haber verilmeksizin değiştirilme hakkı saklıdır.
* 01.08.2010 tarihinden itibaren geçerlidir.

80 hp Traktör / John Deere 5625 SuperPlus 2WD, Sıfır ( Yeni ) Satılık 56.900 Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!