7000 Kg Personel Ve Yük Asansörü - Alimak Se-H Tm & Tm Ex

İlan No: #00146905
Fiyat Sorunuz
Kategori: Dış Cephe
Marka: Alimak Hek
Model Tipi: SE-H TM
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: İsveç
Teslim Durumu: 30 Gün
Konum: Ataşehir / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

7000 Kg Personel Ve Yük Asansörü - Alimak Se-H Tm & Tm Ex

7000 KG Personel ve Yük Asansörü

Alimak SE-H TM & TM EX

Yüksek kapasiteli ALIMAK SE-H TM & SE-H Ex TM yük ve yolcu asansörleri serisi her türlü sanayi uygulamalarına uygundur ve en ekstrem çevre şartlarında çalışmak üzere üretilmiştir. Alimak SE-H TM asansörleri gerekirse yedi tona kadar yükleri taşımak üzere tasarlanmış, hem güvenli, hem de tehlikeli alanlar için mevcuttur. 

Avantajlara kısa bir bakış
• Sunulan 4.7 m2’lik (50 ft2) en küçük taban alanı ile 11.9 m2’lik (128 ft2) en geniş taban alanına kadar değişiklik gösteren 35 adet asansör kabini çok kullanışlı 35 farklı asansör kabini boyutundan yararlanma 
• 7.0000 Kg (15.400 lb) faydalı yüke kadar kaldırma gücü
• En ağır çevre şartları için tasarlanmıştır
• Patlama koruma opsiyonu.
• Forklift yükleme fonksiyonunu kullanın: forkliftler veya transpaletler de farklı katlara taşınabilirler.
• Ayrıca makine odası ve maliyetleri şaft ihtiyacını ortadan kaldırarak zamandan ve paradan tasarruf sağlar. 

Asansörün tasarımı
ALIMAK SE-H TM & SE-H Ex TM yük ve yolcu asansör serisi tarafından sağlanan iyileştirilmiş verimliliğin kökleri 35 adet gibi dikkat çekici bir sayıda ve 11.9 m2’ye (128 ft2) kadar farklı taban alanlarına sahip benzersiz modüler asansör kabini tasarımına dayanmaktadır. Tuzlu suya dayanıklı elokse alüminyumdan ve sıcak daldırma galvanizli çelik malzemeden imal edilen Alimak SE-H TM asansör kabini en ekstrem ortam şartlarında çalışmak üzere tasarlanmıştır. Asansör geniş asansör kabinini ve de kabinin daima düz hatta hareket etmesini sağlayan senkronize ekseni taşıyan iki mast kulesiyle tasarlanmıştır. Alimak SE-H TM asansör serisi kabinden ve duraklardan basma düğmeleriyle çalıştırılır ve dahili hata/arıza tespit özelliği bulunan modern bir toplu kontrol sistemine sahiptir. 

Kompakt, güçlü tahrik ünitesi
İki adet güçlü tahrik ünitesi kabinin bizzat üstüne yerleştirilmiş ve bu sayede ayrı bir makine odasına ihtiyaç kalmadığından daha fazla kullanılabilir alan elde edilmiştir. Her bir tahrik ünitesi dört veya altı adet tahrik motorundan meydana gelmekte olup, bu motorlar DOL (direkt-on-line-control) veya FC (frequency control) kontrollü olarak seçilebilirler. FC motoru sadece kusursuz bir hızlanma ve yavaşlama sağlamakla kalmaz, aynı zamanda frenler gibi asansör bileşenlerinin aşınma ve yıpranmasını da azaltır. 

Güvenlik
TM serisi yük ve yolcu asansörleri Alimak asansörlerini dünya çapında asansör sanayinde bir ölçüt haline getiren tüm güvenlik özelliklerine sahiptir. Benzersiz ilerici Alimak güvenlik cihazı asansörün nominal hızı aşması halinde devreye girerek kabini sorunsuz bir şekilde durdurur. Asansör ayrıca bir aşırı yük sensör cihazı ve bir de santrifüj fren ile donatılmış olup, söz konusu fren elektriklerin kesilmesi halinde bir alt durağa indirilmesini sağlar. 

Forklift Yükleme
Opsiyonel olarak sunulan kabinden durağa kilitleme cihazı forklift yüklemesi talep edilmesi halinde kullanılır. Asansör bu uygulama için kullanılan dünyadaki tüm forklifleri kabine sığdıracak şekilde tasarlanmış olup, bu forkliftlerin katlar arasında taşınmasını mümkün kılmaktadır. Yük taşıyıcı strüktür ek güçlendirme amacıyla şekilli çelik levhalardan kaynaklanmış sert kabin tabanıyla takviye edilmiştir. 

 

Teknik Özellikler

Azami Kapasite, (SE-H TM) 3,200-7,000* kg
Azami Kapasite, (SE-H TM Ex) 2,500-5,000* kg
Yükleme sınıfları (ANSİ) A,B, C1, C2, (C3 opsiyonel) sınıfları
Hız: 0.52 m/s
Azami yükseklik 70** m (isteğe göre arttırılır)
Motor Kontrolü: Frekans kontrollü (FC) yada Direct-on-line (DOL)
Motor adedi: 2x2 yada 2x3
Kabin boyları (SE-H TM): 35 adet kabin boyu mevcuttur.
Kabin boyları (SE-H TM Ex): 26 adet kabin boyu mevcuttur.
İçten içe Kabin genişliği (W): 1.82 m – 2.86*** m
İçten içe Kabin uzunluğu (L): 2.60 m – 4.16*** m
İçten içe Kabin yüksekliği: 2.35 m or 2.50 m
Kabin kapısı yüksekliği: 2.35 m or 2.50 m
Mast tipi: Dikdörtgen (FE) yada kare (A50), Entegre dişlili Çelik borulu
Mast uzunluğu: 1,508 m
Korunma sınıfı ATEX: Zon 2, Gaz grubu IIB, ısı sınıfı T3

7000 Kg Personel Ve Yük Asansörü - Alimak Se-H Tm & Tm Ex , Sıfır ( Yeni ) 7000 Kg Personel Ve Yük Asansörü - Alimak Se-H Tm & Tm Ex , 7000 Kg Personel Ve Yük Asansörü - Alimak Se-H Tm & Tm Ex Satılık Fiyat Sorunuz Fiyat'la satılık 7000 Kg Personel Ve Yük Asansörü - Alimak Se-H Tm & Tm Ex , tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 89 kez incelenmiştir.
7000 Kg Personel Ve Yük Asansörü - Alimak Se-H Tm & Tm Ex Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!