60 m3 Saat Mobil Beton Santrali / 60 m3 Hour Mobile Concrete Batching Plant

İlan No : #00192456
Kategori: Mobil Beton Santrali
Marka: Polygonmach
Model Tipi: PMC60
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: Saray Mahallesi / Kahramankazan / Ankara
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Leasing'e Uygun, Havale / EFT, Krediye Uygun, Hibe Destekli Ürün, Kosgeb Destekli, Görüşülür
Fiyat Sorunuz
Min. Sipariş 1 Adet

Polygonmach PMC60

60 m3 Saat Mobil Beton Santrali / 60 m3 Hour Mobile Concrete Batching Plant

Mobilize olarak tasarlanan PMC Beton Santralleri, kullanılacak amaçlanan alana tek tır kafa ile çok hızlı bir şekilde alınabilir. Bu özelliği sayesinde sık sık yer değiştiren şantiyelerde zamandan tasarruf sağlar. 30 ile 150 m³ / saat arasında değişen üretim kapasitelerine sahip Polygonmach Mobil Beton Santralleri, farklı yerlerde farklı projeleri olan müteahhitler için en iyi eşleşmedir. Dünyanın hızlı mobilizasyonu, şantiyelerin sık sık yer değiştirmesi ve günümüzde zamanın artan önemi, Polygonmach, sabit tesislerin gücünü ve istikrarını hareketliliğin avantajlarıyla birleştiriyor.
Buna ek olarak, bunun hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız gerekiyor.

Mobil Beton Santrallerinin Özellikleri:

- Düşük sevkiyat maliyetleri

- Montaj alanını küçültmek

- Hızlı kurulum ve hızlı üretim

- Tam Otomasyon Sistemi ile homojen beton üretimi (bilgisayar kontrollü)

- Hızlı servis, kolay bakım ve düşük yatırım maliyeti sağlar.

Mobil Beton Santrali

Kolay ve hızlı çözüm arayanlar için istenilen çözümü sunan mobil beton santrali firmamız tarafından kurularak kullanımınıza sunulmuştur.

Mobil Beton Santrali Nedir?

Beton santralleri, çimento, su, kum, taş ve agrega gibi beton üretimi karışım malzemeleri sağlar. Belirli miktarlarda sağlanan karışımın dökülmesi ile beton üretilir. Sabit ve mobil beton santrallerinin yanı sıra kompakt ve kovalı transfer sistemi gibi çeşitli beton santralleri bulunmaktadır. İhtiyaçlar göz önünde bulundurularak bunlar arasından seçim yapılabilir.

Sabit platformlar uzun yıllardır kullanılsa da artık mobil platformlar daha çok tercih edilmektedir. Şantiyelerin çeşitlenmesi ve işlerin daha kısa sürede tamamlanması gibi nedenler, kullanıcıları mobil beton santrallerine yönlendirdi. Kurulumu, kullanımı çok basittir ve hızlı çözümler sunar.

Beton Santrali Kurulumu

Firmamızdan beton santrali alımına montaj da dahildir. Müşterilerimiz aksini istemezse istediği adrese kuruyoruz. İstediğiniz beton santrali ve yapılacak montajı bildirmeniz durumunda firmamız çalışmaya başlayacaktır. Beton saha üzerinde yapılacak çalışma ile beton santralinin montajı için yerleşim planı hazırlanır. Sabit beton santrali kurulacak ise müşteri ile iletişime geçerek betonun bu plana göre tasarlanmasını sağlayacağız. Bu, mobil platformlar için gerekli değildir. Böylelikle beton santralinin montajı için temel hazırlanacak ve sıra montaja gelecektir.

Demonte olarak parça halinde getirdiğimiz beton santrali şantiye alanında uygun alana kurulur. Büyük parçaların montajı için vinç gibi inşaat makinelerine ihtiyacımız olacak. Montaj tamamlandığında santral betona sabitlenir ve kullanıma hazır hale getirilir. Mobil beton santrali olduğu için sökülüp başka bir alana taşınması mümkündür.

Kurulu beton santralinin çalışması test edilir ve herhangi bir sorun yoksa çalışmalara başlanır. Santralin kurulumu için personel görevlendirebildiğimiz gibi, personelinize dersler veriyoruz.

Beton Santralinin Özellikleri

Kurulum tamamlandıktan sonra mobil beton santrali artık kullanıma hazırdır. Beton santralini farklı iklim koşullarında ve ağır inşaat koşullarında kullanmak mümkündür. Zor koşullarda bitki malzemelerinin yıpranması için gerekli işlemler ve bakımları firmamız tarafından yapılmaktadır. Beton mikserlerinde en çok kullanılan malzeme mikserdir. Sürekli hareket halinde olduğundan yıpranma ve kırılmaya uygundur. Bu nedenle miksere özellikle dikkat ediyor ve aşınmaması için önlemler alıyoruz. Gerekirse yedek parça temini gibi ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

1m3 tek milli, planet, çift milli, konik mikser 

 

Designed as mobilized, PMC Concrete Batching Plants can be taken to the intended area to be used very quickly with a single truck head. Thanks to this feature, it saves time in construction sites that change their place frequently. With production capacities ranging from 30 to 150 m³ / hour, Polygonmach Mobile Concrete Batching Plants are the best match for contractors with different projects in different locations. With the rapid mobilization of the world, the frequent relocation of construction sites and the increasing importance of time today, Polygonmach combines the strength and stability of fixed facilities with the advantages of mobility.
In addition, you need to know more about it.

Features of Mobile Concrete Batching Plants:

- Low shipping costs

- Reducing installation space

- Fast installation and fast production

- Homogeneous concrete production with Full Automation System (computer controlled)

- Provides fast service, easy maintenance and low investment cost.

Mobile Concrete Batching Plant

The mobile concrete batching plant, which offers the desired solution for those who are looking for an easy and fast solution, has been installed by our company and presented to your use.

What is a Mobile Concrete Plant?

Concrete plants provide concrete production mixing materials such as cement, water, sand, stone and aggregate. Concrete is produced by pouring the mixture provided in certain quantities. In addition to fixed and mobile concrete plants, there are various concrete batching plants such as compact and bucket transfer systems. You can choose between them based on your needs.

Although fixed platforms have been used for many years, mobile platforms are now more preferred. The reasons such as the diversification of the construction sites and the completion of the works in a shorter time led the users to mobile concrete batching plants. It is very simple to install and use and offers quick solutions.

Concrete Plant Installation

Installation is also included in the purchase of a concrete plant from our company. If our customers do not want otherwise, we install them at the address they want. In case you inform the concrete batching plant you want and the assembly to be made, our company will start working. With the work to be done on the concrete site, a layout plan is prepared for the assembly of the concrete plant. If a stationary concrete batching plant is to be established, we will contact the customer and ensure that the concrete is designed according to this plan. This is not required for mobile platforms. Thus, the foundation will be prepared for the assembly of the concrete plant and it will be the turn of the assembly.

The concrete batching plant, which we have brought in disassembled form, is installed in the appropriate area at the construction site. We will need construction machinery such as cranes for the assembly of large parts. When the assembly is completed, the plant is fixed to the concrete and made ready for use. Since it is a mobile concrete batching plant, it can be dismantled and moved to another area.

The operation of the installed concrete plant is tested and if there is no problem, the work is started. As we can assign personnel for the installation of the power plant, we also give lessons to your personnel.

Features of Concrete Plant

After the installation is completed, the mobile concrete batching plant is now ready for use. It is possible to use the concrete batching plant in different climatic and heavy construction conditions. Necessary processes and maintenance for the wear of plant materials in difficult conditions are carried out by our company. The most used material in concrete mixers is the mixer. Since it is in constant motion, it is suitable for wear and breakage. For this reason, we pay special attention to the mixer and take measures to prevent it from wearing out. If necessary, we meet your needs such as the supply of spare parts.

1m3 single shaft, planetary, double shaft, conical mixer 

(1)
60 m3 Saat Mobil Beton Santrali / 60 m3 Hour Mobile Concrete Batching Plant Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!