55 Hp Traktör John Deere

İlan No: #00090893 6749
Fiyat Sorunuz KDV
Hariç
Kategori: 40-59 Hp Traktör
Marka: John Deere
Model Tipi: 5055E 2WD
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Maltepe / İstanbul / Türkiye
Satış Detayı: Leasing'e Uygun

55 Hp Traktör John Deere

John Deere 55 hp Traktör / John Deere 5055E 2WD

Hayvancılık mı; küçük arazili tarım mı? Yada büyük işletmeniz var, ara işlerinizde kullanmak için traktör lazım. Belki de bahçeniz var meyveleri taşımada kullanmak istiyorsunuz.
 
 
 
Bu Yeni Küçük DEV Türk Çiftçisi'nin ihtiyaçlarını karşılamaya geldi. Eğer John Deere'in sadece büyük işler için DEV'leri ürettiğini düşünüyorsanız bir de 5055 E yi inceleyin. Küçük olduğuna bakmayın çünkü yeni 5055E traktör, DEV'leri yaratan mühendislik tecrübesi ve teknolojisi ile üretilmiştir.  
 
 


İşte Küçük DEV'in Büyük Özellikleri

   
  • Servis kolaylığı sağlayan tek parça arkaya tam açılabilir kaput
  • Stage (Euro) IIIA Emisyon seviyesinde 2,9 litre 3 silindirli John Deere PowerTech M Motor
  • Turboşarj beslemeli; Intercooler ve Viskoz Fanlı Soğutma Sistemi
  • 55 hp 5055 E traktör  TekÇeker (2WD) ön aks
  • Her iki taraftan da inip-binmeyi kolaylaştıran, ergonomik kontrol ve kumanda yerleşimine sahip ve daha düşük gürültü seviyesi için izole edilmiş platform
  • Lastik gürültüsünün sürücü kulağına gelmesini engellemek ve ıslak koşullarda platforma su ve çamurun sıçramasını önlemek amacıyla tasarlanan RTM çamurluk

       - Orijinal John Deere Ön Yükleyicileri ile tam uyum

  • Traktörün ortasında platform altında yer alan ve ön yükleyici montajına kolaylık sağlayan, ortadan doldurulabilir, ihtiyaç anında kolayca boşaltılabilir yakıt tankı
 

   
5055E traktör  3 silindirli 2,9 litrelik Turbo/Intercooler PowerTech M motora sahiptir. Entegre turboşarj ve intercooler yanma odalarındaki hava yoğunluğunu arttırarak daha verimli yanma ile hem daha fazla güç elde etmekte hem de güce oranla daha az yakıt tüketmenize yardımcı olacaktır. Bu sayede her yanmada daha fazla güç elde edilmektedir.  
 
Yeni 5055E traktör 9 ileri-3 geri vites seçeneği sunmaktadır. Vites traktör hareket halindeyken daha yumuşak vites geçişleri için sekronize edilmiştir. Vites geçişleri kuru tip dual serametalik balatalı debriyaj ile gerçekleştirilmektedir. Frenleme ise yağ banyolu, hidrolik kumandalı, kendinden ayarlık disk frenlerle yapılmaktadır.  
 

5055E traktör hidrolik sistemleri 46 l/dak hidrolik debi sağlayan açık merkez tahrikli tandem dişli pompa ile desteklenmektedir. Arkada standart olarak sunulan çift etkili tek SCV platform içerisinde bulunan kollar sayesinde rahat ve hassas bir şekilde kontrol edilmektedir. Ayrıca ön yükleyici uygulamaları için yine sürücü koltuğunun sağ tarafına joystick konumlandırılabilir.

* Yukarıda belirtilen fiyat tavsiye edilen parakende satış fiyatlarıdır.
* Fiyatların haber verilmeksizin değiştirilme hakkı saklıdır.
* 01.08.2010 tarihinden itibaren geçerlidir.

 

 
 
 

55 Hp Traktör John Deere, Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat Sorunuz Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!