3,2 Ton İnşaat Asansörü - Platform Asansör - Alimak Hek Scando 650

İlan No: #00146871
Fiyat Sorunuz
Kategori: Platform Asansör
Marka: Alimak Hek
Model Tipi: Scando 650
Model Yılı: 2020
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: İsveç
Teslim Durumu: 30 Gün
Konum: Ataşehir / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

3,2 Ton Platform İnşaat Asansörü

Alimak Hek Scando 650

Alimak Hek Portföyü inşaat asansörleri, endüstriyel asansörler, dış cephe çalışma platformları, taşıma platformları, ve malzeme asansörlerini içerir. 

Alimak Hek müşterilerine yapı sektörü başta olmak üzere ve diğer sektörlerde güvenli ve en verimli dikey erişim çözümleri sunar. 

Alimak Hek'in ürün hatları olan Alimak, Heis-Tek, Champion ve Hek, inşaat asansörleri, endüstriyel asansörler, dış cephe çalışma platformları, taşıma platformları ve malzeme asansörlerinde geçici ve kalıcı kurulumlar için ekipmanda dünyanın lider isimleri haline gelmiştir. 

Alimak Hek global yeterlilik merkezi olan ve daha karmaşık dikey erişim ürünlerinin üretildiği İSVEÇ' te ve Çin de yer alan iki geliştirme ve İmalat Merkezi işletir. 

Stockholm İsveç'teki Alimak Hek Group AB dünya çapında Alimak Hek Group için Merkezdir. 

Alimak-Hek Triton'a aittir. 

Triton İskandinav dili ve Almanca konuşulan ülkelerdeki bazı cazip sanayi sektörlerinde lider Pazar payını üstlenmiş konumda bulunan şirketlere yatırım yapmaya odaklanan bağımsız bir Avrupalı risk sermayesi yatırımcısıdır. Alimak Hek Group'da yatırıma ilave olarak Triton yatırımları global sanayi ve hizmet şirketleri ile inşaat sanayine ilişkin hizmet ve ürünleri sunan şirketleri içerir.

Tamamen yeni modüler Scando 650 asansörü daha düşük enerji tüketimi ve daha az mülkiyet masraflarıyla birlikte daha fazla performans, dayanıklılık ve kaldırma kapasitesine sahiptir. 

Alimak, daha az modül ve parça kullanarak farklı uygulamalara uyum sağlayabilen bir modüler sistem olan yeni Scando 650 ile inşaat asansörleri teknolojisini emsalsiz bir noktaya taşımıştır. 

Tekli ya da çiftli kabin konfigürasyonuna sahip olan Scando 650, 1500–3200 kg/kabin kapasitesine ve isteğe bağlı olarak artırılabilen, standart en fazla 250 metrelik kaldırma yüksekliğine sahiptir. 

Serbest duran mast yüksekliği, opsiyonel boru desteği olduğunda 32 metredir. 

Sistemi, iki ya da üç FC kontrol ya da iki DOL motoru yüksek verimli şanzıman yardımıyla çalıştırmaktadır. Scando 650, dakikada 65 metre hıza kadar çıkabilmekte ve eski Scando modellerine göre %40 daha az enerji tüketerek daha fazla güç üretmektedir. Daha hızlı modeller bu yıl içerisinde piyasaya sürülecektir.

 

Teknik Özellikler

Kaldırma kapasitesi: 1,500 – 3,200 kg
Hız: 38 – 65 m/dak
Maksimum kaldırma yüksekliği: 250 m (istek üzerine kaldırma yüksekliği arttırılabilir).
Kabin genişliği (içten içe): 1,5 m
Kabin uzunluğu (içten içe): 3,2 – 3,9 m ve 3,9 – 4,6 m
Kabin yüksekliği (içten içe): 2,3 m
Motor kontrolü Frekans kontrolü: (DOL / FC)
Motor sayısı: 2-3
Güvenlik donanımının tipi: GFD-II
Besleme voltajı: 380 – 500 V, 50 veya 60 Hz, 3 fazlı
Mast tipi: Kremayerli "A–50" Tipi çelik boru
Mast bölümünün uzunluğu: 1,508 m
1 Kremayerli Mast bölümünün ağırlığı: 118 kg
Kremayer modülü: 5

3,2 Ton İnşaat Asansörü - Platform Asansör - Alimak Hek Scando 650, Sıfır ( Yeni ) 3,2 Ton İnşaat Asansörü - Platform Asansör - Alimak Hek Scando 650, 3,2 Ton İnşaat Asansörü - Platform Asansör - Alimak Hek Scando 650 Satılık Fiyat Sorunuz Fiyat'la satılık 3,2 Ton İnşaat Asansörü - Platform Asansör - Alimak Hek Scando 650, tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 218 kez incelenmiştir.
3,2 Ton İnşaat Asansörü - Platform Asansör - Alimak Hek Scando 650 Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!