3 Ton İnşaat Asansörü - Platform Asansör - Alimak Hek Scando 650 Fc-Xl

İlan No: #00146883
Fiyat Sorunuz
Kategori: Platform Asansör
Marka: Alimak Hek
Model Yılı: 2020
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: İsveç
Teslim Durumu: 30 Gün
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

3 Ton Platform İnşaat Asansörü

Alimak Hek Scando 650 FC-XL

Alimak Hek Portföyü inşaat asansörleri, endüstriyel asansörler, dış cephe çalışma platformları, taşıma platformları, ve malzeme asansörlerini içerir. 

Alimak Hek müşterilerine yapı sektörü başta olmak üzere ve diğer sektörlerde güvenli ve en verimli dikey erişim çözümleri sunar. 

Alimak Hek'in ürün hatları olan Alimak, Heis-Tek, Champion ve Hek, inşaat asansörleri, endüstriyel asansörler, dış cephe çalışma platformları, taşıma platformları ve malzeme asansörlerinde geçici ve kalıcı kurulumlar için ekipmanda dünyanın lider isimleri haline gelmiştir. 

Alimak Hek global yeterlilik merkezi olan ve daha karmaşık dikey erişim ürünlerinin üretildiği İSVEÇ' te ve Çin de yer alan iki geliştirme ve İmalat Merkezi işletir. 

Stockholm İsveç'teki Alimak Hek Group AB dünya çapında Alimak Hek Group için Merkezdir. 

Alimak-Hek Triton'a aittir. 

Triton İskandinav dili ve Almanca konuşulan ülkelerdeki bazı cazip sanayi sektörlerinde lider Pazar payını üstlenmiş konumda bulunan şirketlere yatırım yapmaya odaklanan bağımsız bir Avrupalı risk sermayesi yatırımcısıdır. Alimak Hek Group'da yatırıma ilave olarak Triton yatırımları global sanayi ve hizmet şirketleri ile inşaat sanayine ilişkin hizmet ve ürünleri sunan şirketleri içerir.

ALIMAK SCANDO 650 FC-XL

İnsan ve malzemeler için büyük boyutlu inşaat asansörleri 

Kabin içi uzunluğu 5 metreye kadar, genişliği 2 metre ve yüksekliği 2.8 metre olan yeni Alimak Scando 650 FC-XL asansörü tek bir mast (kule) üzerinde çalışan tüm mevcut standart asansörlerden üstündür. 

Alimak Scando 650 FC-XL asansörü, uzun cephe elemanlarının veya diğer büyük hacimli malzemelerin asansör kabininde taşınmasını kolaylaştırır. Büyük hacimli malzemelerin yüklenmesi veya boşaltılması, bir fork-lift veya bir malzeme taşıma arabası kullanılarak kolay ve ekonomik olarak yapılabilir. 

54 metre/dakikaya kadar hızlar ve 2,500 kg’a kadar kapasiteler elde edilebilmektedir. Daha yüksek hız (100 metre/dakikaya kadar) veya kapasite için satış ekibimiz ile temasa geçin. 

650 başarısına çok büyük asansör kabinlerinin eklenmesi 
650 konsepti, geliştirilmiş ergonomi ve %40’a kadar azaltılmış güç tüketimi ile verimliliği, güvenirliği ve maddi tasarruf sağlayan bir modüler sistemi birleştirerek, büyük bir başarı sağlamıştır. 650 FC-XL’nin devreye sokulmasıyla, verimlilik daha da artacak ve böylece zaman ve para tasarruffu elde edilecektir. 

Tüm 650 modüllere uyumluluk
İlave olarak, 650 FC-XL’nin hiç bir karşı ağırlığı yoktur ve Alimak Scando 650 ailesi için mevcut olan tüm modüller ve ilave parçalar kullanılabilmektedir. Bu sistem, alçak yapılardan en yüksek gökdelenlere kadar olan dikey erişim gereksinimleri için bilinen tüm proje taleplerine uymak üzere, standart modüllerle yapılandırılabilir (veya teslim edilebilir).

 

Teknik Özellikler

Kaldırma kapasitesi: 2,400 – 3,000 kg
Hız: 0 – 54 m/dak
Maksimum kaldırma yüksekliği: 250/400 m
Kabin genişliği (içten içe): 2,0 m
Kabin uzunluğu (içten içe): 3,2 – 5,0 m
Kabin yüksekliği (içten içe): 2,8 m
Motor kontrolü Frekans kontrolü: (FC)
Motor sayısı: 3
Güvenlik donanımının tipi: GFD-II
Besleme voltajı: 400 – 500 V, 50 veya 60 Hz, 3 fazlı
Mast tipi: Kremayerli “650” Tipi çelik boru
Mast bölümünün uzunluğu: 1,508 m
1 Kremayerli Mast bölümünün ağırlığı: 118 kg
Kremayer modülü: 5

3 Ton İnşaat Asansörü - Platform Asansör - Alimak Hek Scando 650 Fc-Xl , Sıfır ( Yeni ) 3 Ton İnşaat Asansörü - Platform Asansör - Alimak Hek Scando 650 Fc-Xl , 3 Ton İnşaat Asansörü - Platform Asansör - Alimak Hek Scando 650 Fc-Xl Satılık Fiyat Sorunuz Fiyat'la satılık 3 Ton İnşaat Asansörü - Platform Asansör - Alimak Hek Scando 650 Fc-Xl , tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 178 kez incelenmiştir.
3 Ton İnşaat Asansörü - Platform Asansör - Alimak Hek Scando 650 Fc-Xl Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!