3 Kanal -7 Gün Kayıt-Holter Ekg

İlan No: #00113937
Kategori: Ekg Cihazları
Marka: Customed
Model Tipi: FLASH 510 MULTİDAY
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Almanya
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: Maltepe / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
Satış Detayı: Vade Olur, Leasing'e Uygun

3 Kanal -7 Gün Kayıt-Holter Ekg

TEKNİK ŞARTNAME:

HOLTER-EKG SİSTEMİ  TEKNİK VE TIBBİ ÖZELLİKLERİ

           

1.Sistem bilgisayar tabanlı olup Windows XP veya Windows Vista ve üstü işletim sistemi altında   çalışmalıdır.

2.Sistem PC ( Pentium IV mikro işlemcili, 80 GB HDD, 512 MB RAM, 56k fax modem kartı ), Lazer Yazıcı ,Dijital Holter Kaydedici ve Yazılım programından oluşmalıdır.

3.Kaydedicilerde hafıza yeri olarak takılıp/çıkarılabilen ve piyasada kolay bulunabilir SD flash kart teknolojisi kullanılmalıdır..En az 512 MB hafıza kapasitesine sahip kart kullanılmalıdır.

4.Kayıt cihazı pil değiştirmeksizin min.72 saat kayıt alabilmelidir.Daha uzun süre kayıt    alabilmesi tercih edilir.

5.Kayıt cihazının ebatları maksimum  11 x 8 x 3 cm olmalıdır.

6.Kayıt cihazının ağırlığı akü ile birlikte maksimum 130 gr olmalıdır

7.Kayıt cihazının örnekleme oranı minumum 350 örnek/sn olmalıdır.

8.Enerji kaynağı : Maksimum iki adet kalem pil veya  Şarjlı  akü olmalıdır.

9.Kayıt cihazı maksimum 3 elektrodlu olmalı ve  3 kanal üzerinden kayıt alabilmelidir. EKG kaydı 3 kanal üzerinden   görüntülenebilmelidir. .

 10.Pacemaker  analizi yapabilmelidir.

 11.Kayıt cihazı üzerinde “Olay ( event ) ” butonu olmalıdır.Event analizi yapabilmelidir.

 12.Sistemde ST, HRV ( Heart Rate Variability ) , HRT ( Heart Rate Turbulance ) analizleri    yapılabilmelidir. Programda isteğe bağlı olarak  normal vuruş, taşikardi, bradikardi, asistoli, SVES, aritmi, SVT, izole VES, ekstrasistol, couplet, salve, vent.taşikardi, bigemine, 2:1 ekstrasistol, fixed cuopling vs. gibi parametreler istenilen saat dilimlerinde görüntülenebilmelidir. Templateler tiplerine göre sınıflandırılmalı ve analiz programı içerisinde tanımlanmış mause ve klavye tuş fonksiyonları ile çok kısa süredeanaliz edilmelidir.

      Ekg grafiği üzerinde istenilen bölümler işaretlenebilmeli ,çıktısı alınabilmeli veya silinebilmelidir.

    13.Sistem otomatik raporlandırma programına sahip olmalı, hastanın analizini yorumlayarak rapor olarak vermelidir.Rapora kullanıcı yorumu girilebilmelidir.Rapor menüsünde bulunan kısa yol tuşlarına önceden hazır metin blokları tanımlanarak raporun çok kısa bir sürede yazılması sağlanabilmelidir. Rapor baskı öncesi izlenebilmelidir.Rapor formatı isteğe bağlı olarak konfigüre edilebilmelidir.Rapor çıktısı A4 kağıda yazdırılmalıdır.

 14.Hastadan alınan EKG kayıtları 30 s/sayfa ,1dk/sayfa, 2.5dk/sayfa ,7.5dk/sayfa ve15 dk/sayfa ,   seçenekleri ile sayfa-sayfa veya otomatik olarak sürekli kayan sayfa ( hız ayarlanabilir ) formatında  izlenebilmelidir.

 15.Hasta kişisel bilgileri arşivleme işlemi için ayrıntılı olarak sisteme girilebilmelidir.

 16.Sistemde analiz edilmiş veriler ASCII formatında oluşturulabilmelidir.

 17.Time domain HRV analizinde tüm standart trendler ( SDNNS,ANNS,RMSSD, pNN50 vb.)       gösterilmelidir.

 18.EKG yazdırma hızı 10 mm/sn, 25 mm/sn veya 50 mm/sn olarak ayarlanabilmelidir.

 19. Pratik mause fonksiyonları ile  Büyüteç (zoom ) işlemi ,  EKG de istenilen kısımların işaretlenmesi ,kapatılması  ve EKG grafiği üzerinde istenilen noktalar arasında 3 bölgeyi kapsayacak şekilde ölçüm değerleri ms ve kalp hızı olarak  alınabilmelidir.                      

 20.Cihaz defibrilatör ve elektrocerrahi şok gerilimlerine  karşı korumalı olmalıdır

 21.Bütün değerlendirmeler ve neticeler PDF dosyası olarak e-mail ile gönderilebilmelidir.

 22.Network üzerinden tüm hasta verilerine kolayca ulaşılabilmelidir.

    23.Hasta verileri arşivlenmeli ve sınırsız sayıda arşiv, program içerisinde saklanabilmelidir. Program içerisinde farklı zaman dilimlerine ait hasta verileri birbirleri karşılaştırılabilmelidir. Gerektiğinde PC deki hasta değerlendirmeleri arşiv media özelliğiyle CD ‘ye yazdırılıp CD ‘deki değerlendirmelere sonradan çok kolay bir şekilde ulaşılabilmelidir.. 

 24.Program yazılım ( software ) dili İngilizce olmalıdır.Türkçe olması tercih edilir.

 25.Sistemde  EKG sinyalleri x1, x2 ve x4 olarak güçlendirilebilmelidir.

 26.Veri transferi kart okuyucu üzerinden en fazla 30 sn de yapılabilmelidir.

 27.ST referans noktaları analiz öncesinde kullanıcı tarafından ayarlanabilmelidir.

 28. Modem üzerinden teknik destek olarak  programa müdahale edilebilmelidir.

 

 

 

 

PC ile diagnostik sistemlerde Almanya'da pazar lideri konumunda olan Customed firması ürün gamı içerisinde ( holter tansiyon ,holter Ekg ,efor, normal ekg, spirometre (mobil ve masaüstü), kombin sistem (tansiyon&ekg) ) sistemleri bulunmaktadır. Tüm sistemlerin yazılım programları Türkçe'ye çevrilmiştir. Satış sonrası süreçte, garanti kapsamında/haricinde cihazda sorun yaşanması durumunda tamir süresince cihazsız kalmamanız için sözleşme gereği çalışan bir cihaz tarafınıza en geç 72 saat içerisinde ulaştırılır. 

Referans olarak Türkiye'deki Koşuyolu, tüm Alman Hastaneleri, Ankara Eğt.Arş.Hastanesi , Ege tıp, İstanbul, Ankara,İzmir, Özel Hastaneleri ve Tıp merkezleri. Türkiye'nin dört bir yanında Özel ve Devlet Hastaneleri cihazlarımızı kullanmaktadır. İsteğiniz üzere daha detaylı bir referans listesi tarafınıza gönderilir.

Ayrıca tarafımızdan istediğiniz sayıda ürün kiralaması yapabilirsiniz. Kiralama sistemimiz Leasinge karşı alternatif bir çözümdür. Kiralama süresince tarafımıza ödemiş olduğunuz kira bedelinin % 50 'sini cihazı satın almanız durumunda cihaz bedelinden düşeriz. Ödediğiniz kira tutarının % 50 si cihaz bedeline ulaşınca cihaz tarafınıza bedelsiz teslim edilir. Kullanım süresince kullanıcı hataları hariç tüm garantiler kurumumuza aittir. 

Sistemlerimizi tercih etmeniz durumunda kiralama hizmetlerimiz iş yükü yoğunluğunuzun kompanzasyonuna yönelik bir esneklik sağlayacaktır. İş yükü yoğunluğunuzun sezon olarak artış gösterdiği dönemlerde cihazları satın alıp demirbaşınıza kaydetme maliyetlerinden kurtularak tarafımızdan istediğiniz sayıda sistem kiralayabilirsiniz. İhtiyacınızı giderdikten sonra kiralama sözleşmesini fesih ederek cihazlarımızı geri gönderebilirsiniz. Bu kiralama modelini sistematik olarak ülkemizde ilk biz gerçekleştirmekteyiz. Bu kiralama modeli sayesinde hem mali trendinizde hızlı bir yükselme görürsünüz, hem de Alman teknolojisiyle üretilmiş teşhiste garanti, kalite de güvenilir olan customed cihazlarını hastalarınız da kullanabilirsiniz. Kurumunuzda uzman kardiyoloğunuz olmasa dahi, iç hastalıkları uzmanı da Holter Tansiyon isteği yapabilir. Holter Tansiyon ve EKG için SGK'nın geri ödemesi,
ertesi ay yapılmaktadır ve hasta başı için Holter Tansiyon için 55 TL Holter Ekg için 60 TL, Kombin sistem için 115 TL dir ve böylece yatırım yapmadan hastaneniz
cihazları amorti edip gelir elde etmektedir.


Saygılarımla. 
HMH Medikal 
Emin Akyıldız 
Sales and Technical support 

Tel.:0090 222 224 24 00 
Fax:0090 222 224 27 37 
Gsm0090 554 363 99 19

e-mail : emin.akyildiz@customed.com.tr
web: www.customed.com.tr

3 Kanal -7 Gün Kayıt-Holter Ekg, Sıfır ( Yeni ) 3 Kanal -7 Gün Kayıt-Holter Ekg, 3 Kanal -7 Gün Kayıt-Holter Ekg Satılık Fiyat'la satılık 3 Kanal -7 Gün Kayıt-Holter Ekg, tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 3263 kez incelenmiştir.