26 Bg Bağ- Bahçe Traktörü

İlan No: #00081579 7426
Kategori: 40 Hp Altı Traktör
Marka: Ferrari
Model Tipi: VIPAR 30
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Konum: Çerkezköy / Tekirdağ / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
Satış Detayı: Leasing'e Uygun

26 Bg Bağ- Bahçe Traktörü

VIPAR 30  modelde, özellikleri itibari ile bağ - bahçe kullanımı içindir. Belden kırmalı ya da standart direksiyonlu, kompakt, kombine, dengeli, 4 tekerden çekişli ve bulunduğu segmente göre daha düşük hacimde olması bu modelimizin  tüm bölgelerde ve çok farklı işlerde kullanılmasını sağlamaktadır.Ergonomik, güvenilir, sağlam, emniyetli, çevre dostu, bakım masrafı az olan Ferrari VIPAR 30 Traktörlerimiz çiftçilerimizin tüm işlerini bir traktör ile yapabilmesi için tasarlanmıştır.

Motor

VIPAR 30 model indirekt enjeksiyonlu, su soğutmalı, düşük motor devirlerinde yüksek güç ve çekiş sunan, yakıt tüketimi az , güvenilir, sağlam, kullanım ve bakım masrafı az, çevre dostu Lambardini motora sahiptir. VIPAR 30 da, 19kW / 26 BG / 3400 RPM gücü olan, 3 silindirli / 1029cc hacimli motor vardır.

Transmisyon

12 + 8R tip şanzımana sahiptir. Ön ve arka diferansiyel mekanik kontrollüdür. PTO için 540 ve yer hızı ile orantılı iki hız seçeneği vardır. 4 tekerden çekişlidir.

Şasi

 

Akslar arası mesafenin ve dönüş yarı çapının kısa olması VIPAR 30 modeline üstün bir manevra kabiliyeti getirmiştir. Arka ekipman ile çalışırken yükün 4 tekere eşit dağılması maksimum çekiş sağlamaktadır. Operatör koltuğunun konumu sayesinde kullanıcı daha fazla emniyettedir. Roll-barlı ve kabinli (opsiyonel) modelleri mevcuttur.

Direksiyon

VIPAR 30  modeli, belden kırmalı ya da standart direksiyonlu olabilir. VIPAR 30 modelde hidrostatik direksiyon, akslar arası mesafenin ve dönüş yarıçapının kısa olması yakın ürün sırasında manvera kabiliyetini arttırmıştır. Minimum dönüş yarıçapı; 2200mm dir.

Hidrolik Lift

Kaldırma kapasitesi 700 kg olan, kategori 1, 3 noktalı askı sistemi mevcuttur.


26 Bg Bağ- Bahçe Traktörü, Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!
Sponsorlu