250 Hp Jcb Traktör JCB Fastrac 8250

İlan No: #00082759 19342
Kategori: 200-300 Hp Traktör
Marka: JCB
Model Tipi: Fastrac 8250
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Maltepe / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

250 Hp Jcb Traktör JCB Fastrac 8250

8.3 litrelik, yüksek torklu 250 hp. motor
 JCB’nin V-Tronic vites kutusu iş potansiyelini arttırır
 Ön ve arka süspansiyonlar konforu arttırarak daha uzun süre çalışmanızı sağlar
 Saatte 65km’ye çıkabilen hızıyla tarlalar arası geçiş zamanını azaltır
 ABS fren sistemi size güvenli ve kontrollü duruş gücü kazandırır

250hp, 8.3 litre’lik motorlu JCB 8250 Fastrac’i ürettiğimizde, benzeri olmayan bir makina yarattık. Öncelikle 8250 konseptinin tam kalbinde V-Tronic sürekli değişken vites sistemi (CVT) bulunuyor. Bu özellik operasyonel potansiyelinizi arttırıyor çünkü kesintisiz hızlanma ve yavaşlama, değişik kullanım modları ve daha basit kullanım için daha kolay yön değişimi imkanları sunuyor.

İkinci olarak, Fastrac saatte 65 km sürate ulaşabildiği için; özellikle ıslak zeminlerde bu gücü kontrollü ve aracın çizgisini bozmadan mükemmel bir şekilde durdurmak gerekir. Bu yüzden, çift kaliperli ABS fren sistemini Fastrac’da standart olarak sunuyoruz.
Bu sistem EEC kamyon standartlarını da karşılıyor yani 8250 yasal olarak, saatte 20 mph (32km)*’nin üzerinde hız yapabilir. Aslında JCB hala yasal olarak hızlı bir traktör olarak sınıflandırılabilen yüksek çekişli zirai traktör üreten tek imalatçıdır.

Şimdi, monoblock şasi dizaynından ve ön & arka süspansiyon sisteminden bahsedelim. Bu iki anlama geliyor; yol tutuş ve konfor. Komple süspansiyon sistemi, tamamiyle yol ve lastik uyumunu kusursuz şekilde sağlamak için dizayn edilirken, maksimum yol tutuş ve minimum sarsıntı hedeflendi.

Önde ve arkada lastiklerde farklı ebatlar kullanılarak, yaklaşık 50/50 ağırlık dağılımı ve gerçek 4-teker çekiş sistemi (mükemmel bir dönüş açısı için) sağlarken, performansı en üst düzeye çıkarır. Bu yüzden 8250 süspansiyonları sayesinde daha iyi bir yol tutuşuna ulaşırken, geleneksel bir traktöre oranla daha az dengeleme gerektirir.

250 Hp Jcb Traktör JCB Fastrac 8250, Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!