2,4 Ton İnşaat Asansörü - Platform Asansör - Alimak Hek Scando 65/32

İlan No: #00146886
Fiyat Sorunuz
Kategori: Platform Asansör
Marka: Alimak Hek
Model Tipi: Scando 65-32
Model Yılı: 2020
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: İspanya
Teslim Durumu: 30 Gün
Konum: Ataşehir / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin

2,4 Ton Platform İnşaat Asansörü

Alimak Hek Scando 65/32

Alimak Hek Portföyü inşaat asansörleri, endüstriyel asansörler, dış cephe çalışma platformları, taşıma platformları, ve malzeme asansörlerini içerir. 

Alimak Hek müşterilerine yapı sektörü başta olmak üzere ve diğer sektörlerde güvenli ve en verimli dikey erişim çözümleri sunar. 

Alimak Hek'in ürün hatları olan Alimak, Heis-Tek, Champion ve Hek, inşaat asansörleri, endüstriyel asansörler, dış cephe çalışma platformları, taşıma platformları ve malzeme asansörlerinde geçici ve kalıcı kurulumlar için ekipmanda dünyanın lider isimleri haline gelmiştir. 

Alimak Hek global yeterlilik merkezi olan ve daha karmaşık dikey erişim ürünlerinin üretildiği İSVEÇ' te ve Çin de yer alan iki geliştirme ve İmalat Merkezi işletir. 

Stockholm İsveç'teki Alimak Hek Group AB dünya çapında Alimak Hek Group için Merkezdir. 

Alimak-Hek Triton'a aittir. 

Triton İskandinav dili ve Almanca konuşulan ülkelerdeki bazı cazip sanayi sektörlerinde lider Pazar payını üstlenmiş konumda bulunan şirketlere yatırım yapmaya odaklanan bağımsız bir Avrupalı risk sermayesi yatırımcısıdır. Alimak Hek Group'da yatırıma ilave olarak Triton yatırımları global sanayi ve hizmet şirketleri ile inşaat sanayine ilişkin hizmet ve ürünleri sunan şirketleri içerir.

ALIMAK SCANDO 65/32

Üstün performanslı ve rekabetçi fiyatlı yeni nesil inşaat asansörleri. 

Yeni ALIMAK SCANDO 65/32 rekabetçi bir fiyatla işletimde ve kurulumda kolaylık sunan güvenilir ve verimli bir inşaat asansörüdür. ALIMAK SCANDO 65/32 bizim ürünlerimizin daima alamet-i farikası olan kalite ve güvenlikle İsveç'teki Alimak Hek üretim hattında tasarlanıp, monte edilmiştir. Bu asansör Avrupa standartlarına ve düzenlemelerine uygundur. 

Yüksek verimli bir helisel dişli kutusu tarafından tahrik edilen ALIMAK SCANDO 65/32 bir Alimak asansöründen beklenen güvenlik ve kullanım kolaylığı ile birlikte arttırılmış bir kaldırma gücü, sorunsuz bir işletim ve enerji verimliliği sunmaktadır. Kaliteli ve yüksek dayanımlı malzemelerden oluşan bu yeni tasarım düşük enerji tüketimi, yüksek çalışma verimliliği ve düşük bir aşınma ve bu sayede de düşük maliyetler sağlamaktadır. 

ALIMAK SCANDO 65/32 hem yolcu, hem de yük taşımacılığı için tasarlanmıştır. Tek ve çift kabinli modelleri bulunan bu yeni asansör, 1.5 x 3.2 m kafes ebatlı kafes başına 2,400 kg'a kadar taşıma kapasiteleri sunmaktadır. Bu asansör yüksek verimli bir helisel dişli kutusu sistemi ile tahrik edilen ya bir Direct-on-Line (DOL) veya Frekans Kontrol (FC) motor sistemi ile temin edilebilmektedir. Dişi kutusu kendi üretimimizdir. Bir sonraki durakta durma kontrolü için kullanılan modern bir mikro işlemci basit bir işletim ve kulanım kolaylığı sunmaktadır. 

Uyumluluk
ALIMAK SCANDO 65/32 yenilenen Alimak Scando 650 modüler sistemi için mevcut olan standart aksesuarları kullanabilir ve bu sayede maliyet etkin bir yoldan makine aksamlarının kullanımını iyileştirmektedir. Mast, halatlar ve durak ekipmanları gibi aksesuarlar, - alçaktan yüksek binalara kadar - dikey erişim için proje gerekliliklerinin çoğunu karşılayacak şekilde asansör ile birlikte konfigüre (veya teslim) edilebilir 

Güvenlik
ALIMAK SCANDO 65/32 asaösörü en yüksek güvenlik standartlarını sağlamak amacıyla bir Alimak emniyet cihazı, bir aşırı yük sensörü ve de mekanik ve elektrikli kilitlemeli bir kapı sistemi ile donatılmıştır. Piyasaya sunulmadan önce bir dizi titiz güvenlik ve kalite testlerine tabi tutulur. Güvenlik tüm Alimak Hek ürünlerinin kalbidir ve ALIMAK SCANDO 65/32 modeli de bu hususta istisna oluşturmaz. Aşırı hız cihazı en hayati bileşenidir. Tüm güvenlik cihazları kendi üretimimizdir ve İsviçre'de üretim hattından çıkmadan önce özel olarak bu amaçla tasarlanmış bir test kulesinde test edilirler. 

• Ekonomiktir: Dayanıklılığı, kolay kurulumu ve sökülmesi sayesinde inşaat şirketleri ve kiralama şirketleri için düşük maliyetlidir.
• Sorunsuz işletim: Frekans kontrolü düşük bir start akımı ve düşük bir aşınma ve yıpranma sağlayan sorunsuz bir çalıştırma ve durdurma sağlar.
• Sağlam tasarım: Sağlam bir kafes tasarımı azami kullanılabilirliği ve uzatılmış bir ekipman kullanım ömrünü garanti eder.
• Kanıtlanmış teknoloji: Kendini kanıtlamış Alimak Hek teknolojisine dayanan bir kolay kullanımlı kontrol sistemi basit bir işletim ve kolay bir kullanım sağlamaktadır.

 

Teknik Özellikler

Kaldırma kapasitesi: 2,400 kg*
Hız: 38/42 m/dak
Maksimum kaldırma yüksekliği: 200 m*
Kabin genişliği (içten içe): 1,5 m
Kabin uzunluğu (içten içe): 3.2 m
Kabin yüksekliği (içten içe): 2,3 m
Motor kontrolü Frekans kontrolü: (DOL / FC)
Motor sayısı: 2x11kW
Güvenlik donanımının tipi: ALIMAK GFD-II
Besleme voltajı: 400 V, 50 veya 60 Hz, 3 fazlı
Mast tipi: Kremayerli "650" Tipi çelik boru
Mast bölümünün uzunluğu: 1,508 m
1 Kremayerli Mast bölümünün ağırlığı: 118 kg
Kremayer modülü: 5

2,4 Ton İnşaat Asansörü - Platform Asansör - Alimak Hek Scando 65/32 , Sıfır ( Yeni ) 2,4 Ton İnşaat Asansörü - Platform Asansör - Alimak Hek Scando 65/32 , 2,4 Ton İnşaat Asansörü - Platform Asansör - Alimak Hek Scando 65/32 Satılık Fiyat Sorunuz Fiyat'la satılık 2,4 Ton İnşaat Asansörü - Platform Asansör - Alimak Hek Scando 65/32 , tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 123 kez incelenmiştir.
2,4 Ton İnşaat Asansörü - Platform Asansör - Alimak Hek Scando 65/32 Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!