230 Hp Jcb Traktör JCB Fastrac 3230

İlan No: #00082758 4467
Kategori: 200-300 Hp Traktör
Marka: JCB
Model Tipi: Fastrac 3230
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Maltepe / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

230 Hp Jcb Traktör JCB Fastrac 3230

230hp motor gücü
 Yakıt tasarruflu ve güvenilir motor
 JCB’nin smoothsift vitesi sayesinde daha kolay bir sürüş sağlanırken, çim kesimi daha da basit hale geliyor
 JCB Smootshift şanzuman 54 ileri 18 geri vites ile size ihtiyacınız olan gücü ve torku sağlar.

Fastrac performansdan ve güvenlikten ödün vermeden hem yolda, hem tarlada iş verimini arttıran sektörde ileri atılmış büyük bir adımdır.
Çekişe yönelik traktörler içerisinde önde ve arkada bağımsız süspansiyon sistemine sahip tek traktör olan Fastrac 3000 serilerinde, sizlerin değerli zamanınızı en iyi şekilde kullanmanız için operatörüne kolay bir manevra kabiliyeti ve seri bir sürüş sunmaktadır. Aynı zamanda operatörün çalışmasını daha kolay bir hale getirmek için sarsıntısız sürüş keyfi sunmakta, bu sayede de çimlerin daha çabuk ve etkin bir şekilde kesilmesini sağlar.

Fastrac görevini mükemmel bir hızla bitirmekle kalmaz aynı zamanda saatte 65 km’ye çıkan hızı ile acil durumlarda bir sonraki işinize daha çabuk başlamanızı sağlar. Kamyonlarda da kullanılan kontrollü fade-free fren sistemi sayesinde, yol güvenliğinizi garanti ediyor.

Her Fastrac’in özünde güç yatar. Fastrac kaputunun altında yer alan güçlü motor ve ona özel dizayn edilmiş smoothsift şanzuman ve yüksek debili hidrolik sistem sayesinde size ihtiyacınız olan yüksek tork ve performansı sağlıyor. Aynı zamanda daha düşük emisyon değerleriyle yakıt ekonomisi sağlanır.
Standart olarak bulunan klima, sürücü ve yolcu koltuğu, kullanımı kolay kontrol paneli, geniş görüş açısı ve 72dBA’ya kadar düşürülmüş gürültü seviyesi sayesinde Fastrac sizlere konforlu bir kabin sunar.

230 Hp Jcb Traktör JCB Fastrac 3230, Sıfır ( Yeni )230 Hp Jcb Traktör JCB Fastrac 3230, 230 Hp Jcb Traktör JCB Fastrac 3230Satılık Fiyat'la satılık 230 Hp Jcb Traktör JCB Fastrac 3230, tüm detayları ve özellikleri