2 Ton Personel Ve Yük Asansörü

Fiyat Sorunuz
İlan No: #00147000
Kategori: Dış Cephe
Marka: Alimak Hek
Model Tipi: TCL
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: İsveç
Teslim Durumu: 30 Gün
Konum: Küçükbakkalköy Mah. / Ataşehir / İstanbul
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Görüşülür

2 Ton Personel ve Yük Asansörü

Alimak TCL

Alimak Hek yeni bir Kule Vinç Operatörü̈ Asansörü olan ALIMAK TCL’in lansmanını gerçekleştirmiştir. Mevcut tüm kule vinç markalarına ve sistemlerine montaj için tasarlanmış olan ALIMAK TCL güvenilir ve sorunsuz bir kabin erişimi sağlayarak vinç kullanımını maksimize eder. ALIMAK TCL hızlı bir dış kurulum, mastta modifikasyon gerektirmeden kolay montaj ve vinç operatörleri, teknikerler ve bakım personeli için rahat ve güvenilir bir erişim sunar. 

En hızlı dıştan kurulum
ALIMAK TCL şu an piyasadaki en hızlı harici kuruluma sahip inovatif yeni bir tasarıma sahiptir. Bu tasarım biçilmiş kaftan bir kurulum için spesifik kule vinci mast platformuna uyarlanabilen daha büyük bir bağlama mesafesine müsaade eder. Sonuç olarak daha az bağlantı gerekir, bu komple asamsör montaj süresini ve de potansiyel vinç devre dışı kalma süresini kısaltır. 

Tüm kule vinçlerde dıştan kurulum için ayarlanabilen ALIMAK TCL dayanıklı galvanize çelikten mamul kompakt bir mast ve kremayer kullanır. Bu esnek mast ve kremayer sistemi merkezleme çentikleri ve sabit cıvatalarla kolay bir montaj sağlaar. Esnek ve modüler bağlantı elemanları asansör kabinini mevcut vinç mast sistemlerinin büyük çoğunluğuna sabitleme kabiliyetine sahiptirler. 

Vinç çalışma sürelerini maksimize eder
ALIMAK TCL operatör güvenliği, rahatı ve kullanabilirliği dikkate alınarak tasarlanmıştır. Bir seferde azami 2 kişi (200 kg) taşıma kapasitesine sahip bu asansör klasik asansör merdivenlerine kıyasla her türlü havaya uygun, hızlı ve ergonomik bir alternatif sunmaktadırlar. 24 m/dakika kaldırma hızlarıyla ALIMAK TCL vinç operatörlerinin ve servis personelinin yukarı iniş ve çıkış sürelerini hızlandırır ve bu suretle vincin çalışma süresini maksimize eder. 

Yüksekte güvenlik
ALIMAC TCL Vinç mastlarında modifikasyona gerek kalmaksızın mevcut kule vinç sistemlerine kolaylıkla monte edilir ve ‘EN 81-43: Vinç asansörleri’ standardına tam uyumludur. ALIMAK TCL mekanik, elektrikli ara kilitlemeli kapılar sunar. Ters çevrilebilir kabin bu kapıların kule vinç sistemlerinin modeline ve yer durumuna göre uyarlamak için sola veya sağa konumlandırılabilir. 

Özellikler
• Uzun yıllara dayanan deneyimler temelinde güçlü, güvenilir ve sağlam bir tasarım.
• Dayanıklı galvanize çelikten mamul kompakt bir mast ve kremayer sistemi.
• En hızlı dıştan kurulum Büyük bağlama mesafeleri montaj süresini kısaltır.
• Kafes içerisinde etkin alan kullanımı.
• Mevcut tüm vinç mast sistemlerine uyarlanabilir.
• Bağlama mesafesi ergonomik montaj için kule vinç mast platformuna adapte edilmiştir.
• Ters çevrilebilir kafes farklı vinç mast sistemlerine uyarlama amacıyla kapının sağa veya sola konumlandırılmasına izin verir.
• Aksesuar çeşitliliği mevcuttur.
• Kule vinç kabinlerine çıkmanın kolay yolu: Her türlü kule vinç mastına uyarlanabilir, uyarlanabilen bağlantı mesafeleri sağlar ve vinç kabinine ulaşmada zaman kazandırır.
• Zamandan tasarruf: Uzun bağlantı mesafemiz bize en kısa montaj süresini sağlamaktadır.
• Güvenlik: Tüm faaliyetlerimizde güvenlik ve kalite hususlarında en katı gerekliliklere uygun hareket ederiz.
• Sağlam tasarım: Özellikle de kule vinç uygulamaları için tasarlanan sağlam bir asansör, ince kafes tasarımı etkin bir alan kullanımı sağlamaktadır.
• Kanıtlanmış teknoloji: Kendini kanıtlamış Alimak Hek teknolojisine dayanan bir kolay kullanımlı kontrol sistemi basit bir işletim ve kolay bir kullanım sağlamaktadır. 

 

Teknik Özellikler

Kaldırma kapasitesi: 200kg yada 2 kişi
Hız: 24 m/dak
Maksimum kaldırma yüksekliği: 100 m* .
Kabin genişliği (içten içe): 0.63 m
Kabin uzunluğu (içten içe): 1.2 m
Kabin yüksekliği (içten içe): 2,0 m
Motor kontrolü Frekans kontrolü: DOL (Direct-on-line)
Motor sayısı: 1 x 3.0 kW
Besleme voltajı: 380-420 V, 50 veya 60 Hz
Mast tipi: Kare boru mast
Mast bölümünün uzunluğu: 175 mm x 175 mm x 1,508 m
Kremayer modülü: 6

Bu ilan 350 kez incelenmiştir.
2 Ton Personel Ve Yük Asansörü Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!