2 Ton İnşaat Asansörü - Platform Asansör - Alimak Hek Scando 450

İlan No: #00146864
Fiyat Sorunuz
Kategori: Platform Asansör
Marka: Alimak Hek
Model Tipi: Scando 450
Model Yılı: 2020
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: İsveç
Teslim Durumu: 30 Gün
Konum: Ataşehir / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

2 Ton Platform İnşaat Asansörü

Alimak Hek Scando 450

Alimak Hek Portföyü inşaat asansörleri, endüstriyel asansörler, dış cephe çalışma platformları, taşıma platformları, ve malzeme asansörlerini içerir. 

Alimak Hek müşterilerine yapı sektörü başta olmak üzere ve diğer sektörlerde güvenli ve en verimli dikey erişim çözümleri sunar. 

Alimak Hek'in ürün hatları olan Alimak, Heis-Tek, Champion ve Hek, inşaat asansörleri, endüstriyel asansörler, dış cephe çalışma platformları, taşıma platformları ve malzeme asansörlerinde geçici ve kalıcı kurulumlar için ekipmanda dünyanın lider isimleri haline gelmiştir. 

Alimak Hek global yeterlilik merkezi olan ve daha karmaşık dikey erişim ürünlerinin üretildiği İSVEÇ' te ve Çin de yer alan iki geliştirme ve İmalat Merkezi işletir. 

Stockholm İsveç'teki Alimak Hek Group AB dünya çapında Alimak Hek Group için Merkezdir. 

Alimak-Hek Triton'a aittir. 

Triton İskandinav dili ve Almanca konuşulan ülkelerdeki bazı cazip sanayi sektörlerinde lider Pazar payını üstlenmiş konumda bulunan şirketlere yatırım yapmaya odaklanan bağımsız bir Avrupalı risk sermayesi yatırımcısıdır. Alimak Hek Group'da yatırıma ilave olarak Triton yatırımları global sanayi ve hizmet şirketleri ile inşaat sanayine ilişkin hizmet ve ürünleri sunan şirketleri içerir.

Yeni ALIMAK SCANDO 450, ilk kez 1998 yılında piyasaya sürülen ALIMAK CH inşaat asansörü serisinin tamamen geliştirilmiş bir versiyonudur. CH serisinin 600’den fazla birimi kullanılmış, yeni teknolojileri içeren modernizasyon programı hafif ve orta ölçekli inşaat asansörlerini daha da güçlendirmiştir. 

ALIMAK SCANDO 450 daha düşük enerji tüketimi ve azaltılmış mülkiyet masraflarıyla birlikte, daha fazla verimlilik ve dayanıklılık sunmaktadır. Erişim, birçok lojistik problemi çözen ALC II mikroişlemci temelli kontrol sistemi sayesinde geliştirilmiştir. Örneğin, bu sistem katlardan gelen bütün çağrıları biriktirmekte ve asansörü, yolcuları almak üzere mantıken en yakında bulunan kata göndermektedir. 

ALIMAK SCANDO 450, ayrıca daha az akım ve daha az yıpranmayla düzgün başlangıç ve durdurma sağlayan kapalı döngüye sahip yeni bir frekans kontrol birimi (FC) barındırmaktadır.

 

Teknik Özellikler

Kaldırma kapasitesi: 2,000 kg üstü
Hız: 0 – 54 m/dak
Maksimum kaldırma yüksekliği: 150 m (istek üzerine kaldırma yüksekliği arttırılabilir).
Kabin genişliği (içten içe): 1,4 m
Kabin uzunluğu (içten içe): 2.0 – 3.2 m
Kabin yüksekliği (içten içe): 2,13 m
Motor kontrolü Frekans kontrolü: (DOL / FC)
Motor sayısı: 1-2
Güvenlik donanımının tipi: GF
Besleme voltajı: 380 – 500 V, 50 veya 60 Hz, 3 fazlı
Mast tipi: Kremayerli "450" Tipi çelik boru
Mast bölümünün uzunluğu: 1,508 m
1 Kremayerli Mast bölümünün ağırlığı: 68 kg
Kremayer modülü: 5

2 Ton İnşaat Asansörü - Platform Asansör - Alimak Hek Scando 450 , Sıfır ( Yeni ) 2 Ton İnşaat Asansörü - Platform Asansör - Alimak Hek Scando 450 , 2 Ton İnşaat Asansörü - Platform Asansör - Alimak Hek Scando 450 Satılık Fiyat Sorunuz Fiyat'la satılık 2 Ton İnşaat Asansörü - Platform Asansör - Alimak Hek Scando 450 , tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 332 kez incelenmiştir.
2 Ton İnşaat Asansörü - Platform Asansör - Alimak Hek Scando 450 Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!