2 Ton İnşaat Asansörü - Platform Asansör - Alimak Hek Sc 45/30

İlan No: #00146891
Fiyat Sorunuz
Kategori: Platform Asansör
Marka: Alimak Hek
Model Tipi: SC 45/30
Model Yılı: 2020
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: İsveç
Teslim Durumu: 30 Gün
Konum: Ataşehir / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

2 Ton Platform İnşaat Asansörü

Alimak Hek 45/30

Alimak Hek Portföyü inşaat asansörleri, endüstriyel asansörler, dış cephe çalışma platformları, taşıma platformları, ve malzeme asansörlerini içerir. 

Alimak Hek müşterilerine yapı sektörü başta olmak üzere ve diğer sektörlerde güvenli ve en verimli dikey erişim çözümleri sunar. 

Alimak Hek'in ürün hatları olan Alimak, Heis-Tek, Champion ve Hek, inşaat asansörleri, endüstriyel asansörler, dış cephe çalışma platformları, taşıma platformları ve malzeme asansörlerinde geçici ve kalıcı kurulumlar için ekipmanda dünyanın lider isimleri haline gelmiştir. 

Alimak Hek global yeterlilik merkezi olan ve daha karmaşık dikey erişim ürünlerinin üretildiği İSVEÇ' te ve Çin de yer alan iki geliştirme ve İmalat Merkezi işletir. 

Stockholm İsveç'teki Alimak Hek Group AB dünya çapında Alimak Hek Group için Merkezdir. 

Alimak-Hek Triton'a aittir. 

Triton İskandinav dili ve Almanca konuşulan ülkelerdeki bazı cazip sanayi sektörlerinde lider Pazar payını üstlenmiş konumda bulunan şirketlere yatırım yapmaya odaklanan bağımsız bir Avrupalı risk sermayesi yatırımcısıdır. Alimak Hek Group'da yatırıma ilave olarak Triton yatırımları global sanayi ve hizmet şirketleri ile inşaat sanayine ilişkin hizmet ve ürünleri sunan şirketleri içerir.

ALIMAK SC 45/30 sahipleri için düşük bir toplam maliyetle işletim ve kurulum kolaylığı sağlayan, akıllı bir tasarıma sahip sağlam ve verimli bir inşaat asansörüdür. İsveç'te tasarlanıp Çin'de imal edilen ALIMAK SC 45/30 pazara sunulmadan önce bir dizi titiz güvenlik ve kalite testine tabi tutulur. Yüksek verimli bir helisel dişli kutusu tarafından tahrik edilen ALIMAK SC 45/30 bir Alimak asansöründen beklenen güvenlik ve kullanım kolaylığı ile birlikte arttırılmış bir kaldırma gücü, sorunsuz bir işletim ve enerji verimliliği sunmaktadır. Kaliteli ve yüksek dayanımlı malzemelerden oluşan bu yeni tasarım düşük enerji tüketimi, yüksek çalışma verimliliği ve düşük bir aşınma ve bu sayede de düşük maliyetler sağlamaktadır. 

ALIMAK SC 45/30 hem yolcu, hem de yük taşımacılığı için tasarlanmıştır. ALIMAK SC 45/30 sunduğu verimlilik, güvenlik, düşük enerji tüketimi ve düşük işletim maliyetleri sayesinde inşaat ve kiralama şirketleri için ideal bir asansör çözümüdür. Bir sonraki durakta durma kontrolü için kullanılan modern bir mikro işlemci basit bir işletim ve kulanım kolaylığı sunmaktadır. ALIMAK SC 45/30 aynı mastı Hek orta seri taşıma platformlarında, inşaat yük asansörlerinde ve mastta tırmanan iş platformlarında paylaşma kabiliyetine sahip olup, bu sayede maliyet etkin bir yoldan makine aksamlarının kullanımını iyileştirmek ve taşıma kapasitesini arttırmaktadır. 

Kremayer ve Pinyon
Alimak Hek, müşteri gerekliliklerini karşılamak için tasarlanmış yüksek kaliletli kremayer ve pinyon ürünlerinin inovasyonunda 50 yıldan daha uzun bir tecrübesiyle kremayer ve pinyon tahrik teknolojisinde dünya lideridir. ALIMAK SC 45/30 Alimak Hek'in hatta en zorlu çalışma koşullarında dahi güvenilirlik, enerji verimliliği ve dayanıklılık sağlayan zorlayıcı standartlarıyla tasarlanmış ve üretilmiştir. 

Tasarımın esnekliği
ALIMAK SC 45/30 üç farklı kapı opsiyonu ile tasarımda esneklik sunar: bir düşey kapı, çift taraflı katlanır kapı veya yük rampalı düşey kapı. Yük rampaları malzemelerin hızlı ve kolay bir şekilde yüklenebilmelerini sağlar ve özel yükleme - boşaltma köprüleri gerektirmezler. 

Enerji verimli tahrik ünitesi
Yüksek verimli bir helisel dişli kutusu daha az enerji tüketimi ve düşük işletim maliyetleri sağlar. 

Değişken frekans kontrolü
Değişken frekans kontrolü (FC) düşük bir start akımı, aşınma ve yıpranma ile iyileştirilmiş yanında iyileştirilmiş bir durak hassasiyeti ile sorunsuz bir start verme ve durdurma sağlar. Her türlü müşteri enerji ihtiyacını karşılamak üzere geniş bir gerilim opsiyonları seçkisi mevcuttur. 

Uzatılmış ekipman ömrü
ALIMAK SC 45/30 daha hafif ve daha sağlam galvanize çelik mast bölümleri ve bağlantıları kullanır. Merkezi olarak yerleştirilmiş bir kremayer mast boruları ve kılavuz makaraları arasındaki kuvveti dengeler, bu sayede ekipmanda düz bir aşınma ve uzatılmış bir işletim ömrü sağlar. 

Düşük enerji tüketimi
Yeni tasarım ve malzemeler düşük enerji tüketimi için çok daha sağlam, hafif ve çok daha kompakt bir kafes tasarımı sağlar. Sabit bir kafes çerçevesi ve kaynaklı kafes duvarları bir yandan makinenin servis ömrünü uzatırken, aynı zamanda gürültü ve titreşimi de azaltır. 

Kolay kurulum ve sökme
Kolay kurulum ve sökme için herhangi bir özel alet gerekmez ve dört kaldırma mapası kabin tavanına ve ikisi de tahrik ünitesine yerleştirilmiştir Bu maliyet etkin ve kullanıcı dostu bir asansör çözümü sunar.

 

Teknik Özellikler

Kaldırma kapasitesi: 2,000 kg*
Hız: 36/60 m/dak
Maksimum kaldırma yüksekliği: 150/180 m*
Kabin genişliği (içten içe): 1,4 m
Kabin uzunluğu (içten içe): 3.0 m
Kabin yüksekliği (içten içe): 2,13 m
Motor kontrolü Frekans kontrolü: (DOL / FC)
Motor sayısı: 2
Güvenlik donanımının tipi: SAJ30-1.2 yada ALIMAK GF
Besleme voltajı: 380-500 V, 50 veya 60 Hz, 3 fazlı
Mast tipi: Kremayerli "450" Tipi çelik boru
Mast bölümünün uzunluğu: 1,508 m
Kremayer modülü: 5

2 Ton İnşaat Asansörü - Platform Asansör - Alimak Hek Sc 45/30 , Sıfır ( Yeni ) 2 Ton İnşaat Asansörü - Platform Asansör - Alimak Hek Sc 45/30 , 2 Ton İnşaat Asansörü - Platform Asansör - Alimak Hek Sc 45/30 Satılık Fiyat Sorunuz Fiyat'la satılık 2 Ton İnşaat Asansörü - Platform Asansör - Alimak Hek Sc 45/30 , tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 111 kez incelenmiştir.
2 Ton İnşaat Asansörü - Platform Asansör - Alimak Hek Sc 45/30 Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!