2 Ton Dış Cephe İnşaat Asansörü - Platform Asansör

Fiyat Sorunuz
İlan No: #00146867
Kategori: Platform Asansör
Marka: Alimak Hek
Model Tipi: Scando 45/30
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: İsveç
Teslim Durumu: 30 Gün
Konum: Küçükbakkalköy Mah. / Ataşehir / İstanbul
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

2 Ton Platform İnşaat Asansörü

Alimak Hek Scando 45-30

Alimak Hek Portföyü inşaat asansörleri, endüstriyel asansörler, dış cephe çalışma platformları, taşıma platformları, ve malzeme asansörlerini içerir. 

Alimak Hek müşterilerine yapı sektörü başta olmak üzere ve diğer sektörlerde güvenli ve en verimli dikey erişim çözümleri sunar. 

Alimak Hek'in ürün hatları olan Alimak, Heis-Tek, Champion ve Hek, inşaat asansörleri, endüstriyel asansörler, dış cephe çalışma platformları, taşıma platformları ve malzeme asansörlerinde geçici ve kalıcı kurulumlar için ekipmanda dünyanın lider isimleri haline gelmiştir. 

Alimak Hek global yeterlilik merkezi olan ve daha karmaşık dikey erişim ürünlerinin üretildiği İSVEÇ' te ve Çin de yer alan iki geliştirme ve İmalat Merkezi işletir. 

Stockholm İsveç'teki Alimak Hek Group AB dünya çapında Alimak Hek Group için Merkezdir. 

Alimak-Hek Triton'a aittir. 

Triton İskandinav dili ve Almanca konuşulan ülkelerdeki bazı cazip sanayi sektörlerinde lider Pazar payını üstlenmiş konumda bulunan şirketlere yatırım yapmaya odaklanan bağımsız bir Avrupalı risk sermayesi yatırımcısıdır. Alimak Hek Group'da yatırıma ilave olarak Triton yatırımları global sanayi ve hizmet şirketleri ile inşaat sanayine ilişkin hizmet ve ürünleri sunan şirketleri içerir.

ALIMAK SCANDO 45/30

Üstün performanslı yeni nesil inşaat asansörleri 

Yeni ALIMAK SCANDO 45/30 inşaat asansörü üstün bir performans sunmaktadır. ALIMAK SCANDO 45/30 asansörü Alimak Hek’e özgü kalite ve güvenlik gerekliliklerini sağlamak üzere bir “orta seri” asansör tasarımı ile 450 mast tipini birleştirmektedir. İsveç'teki Alimak Hek üretim tesislerinde tasarlanıp, monte edilen bu asansör, modern ve esnek bir asansör çözümüdür. Bunun göstergesi aynı mastın aynı zamanda Alimak Hek orta seri taşıma platformlarında, inşaat yük asansörlerinde ve mastta tırmanan iş platformlarında da kullanılabilmesidir. 

Yüksek verimli bir helisel dişli kutusu tarafından tahrik edilen ALIMAK SCANDO 45/30 bir Alimak asansöründen beklenen güvenlik ve kullanım kolaylığı ile birlikte arttırılmış bir kaldırma gücü, sorunsuz bir işletim ve enerji verimliliği sunmaktadır. Kaliteli ve yüksek dayanımlı malzemelerden oluşan bu yeni tasarım düşük enerji tüketimi, yüksek çalışma verimliliği ve düşük bir aşınma ve bu sayede de düşük maliyetler sağlamaktadır.

ALIMAK SCANDO 45/30 hem yolcu, hem de yük taşımacılığı olmak üzere, her iki ihtiyacı da karşılamak üzere tasarlanmıştır. Tek ve çift kabinli modelleri bulunan bu yeni asansör, 1.4 x 3.0 m kafes ebatlı kabin başına 2,000 kg'a kadar taşıma kapasiteleri sunmaktadır. Bu asansör ya bir Direct-on-Line (DOL) veya Frekans Kontrol (FC) motor sistemi ile temin edilebilmektedir. DOL veya FC motorları üniteyi Alimak Hek için tasarlanıp üretilen yüksek verimli bir helisel dişli kutusu üzerinden tahrik eder. Bir sonraki durakta durma kontrolü için kullanılan modern bir mikro işlemci ile donatılan bu asansör basit bir işletim ve kulanım kolaylığı sunmaktadır. 

Uyumluluk
ALIMAK SCANDO 45/30 yenilenen Alimak Scando 450 modüler sistemi için mevcut olan standart aksesuarları kullanabilir. ALIMAK SCANDO 45/30 aynı zamanda aynı mastı Hek orta seri taşıma platformlarında, inşaat yük asansörlerinde ve mastta tırmanan iş platformlarında paylaşma kabiliyetine sahip olup, bu sayede maliyet etkin bir yoldan makine aksamlarının kullanımını iyileştirmektedir. Mast, halatlar ve durak ekipmanları gibi aksesuarlar, - alçaktan yüksek binalara kadar - dikey erişim için proje gerekliliklerinin çoğunu karşılayacak şekilde asansör ile birlikte konfigüre (veya teslim) edilebilir. 

Güvenlik
ALIMAK SCANDO 45/30 asansörü en yüksek güvenlik standartlarını sağlamak amacıyla bir Alimak emniyet cihazı, bir aşırı yük sensörü ve de mekanik ve elektrikli ara kilitlemeli bir kapı sistemi ile donatılmıştır. Piyasaya sunulmadan önce bir dizi titiz güvenlik ve kalite testlerine tabi tutulur.
Güvenlik tüm Alimak Hek ürünlerinin kalbidir ve ALIMAK SCANDO 45/30 modeli de bu hususta istisna oluşturmaz. Aşırı hız cihazı en hayati bileşenidir. Tüm güvenlik cihazları İsviçre'de üretim hattından çıkmadan önce özel olarak bu amaçla tasarlanmış bir test kulesinde test edilirler. 

• Ekonomiktir: Dayanıklılığı, kolay kurulumu ve sökülmesi sayesinde inşaat şirketleri ve kiralama şirketleri için düşük maliyetlidir.
• Sorunsuz işletim: Frekans kontrolü düşük bir start akımı ve düşük bir aşınma ve yıpranma sağlayan sorunsuz bir çalıştırma ve durdurma sağlar.
• Esnektir: Bu asansör aynı zamanda aynı mastı Hek orta seri taşıma platformlarında, inşaat yük asansörlerinde ve mastta tırmanan iş platformlarında paylaşma kabiliyetine sahiptir olup, bu sayede maliyet etkin bir yoldan makine aksamlarının kullanımını iyileştirmektedir.
• Kanıtlanmış teknoloji: Kendini kanıtlamış Alimak Hek teknolojisine dayanan bir kolay kullanımlı kontrol sistemi basit bir işletim ve kolay bir kullanım sağlamaktadır. 

 

Teknik Özellikler

Kaldırma kapasitesi: 2,000 kg’a kadar
Hız: 38 m/dak
Maksimum kaldırma yüksekliği: 150/200 m.
Kabin genişliği (içten içe): 1,4 m
Kabin uzunluğu (içten içe): 3.0 m
Kabin yüksekliği (içten içe): 2,13 m
Motor kontrolü Frekans kontrolü: (DOL / FC)
Motor sayısı: 2
Güvenlik donanımının tipi: ALIMAK GF
Besleme voltajı: 400 V, 50 veya 60 Hz, 3 fazlı
Mast tipi: Kremayerli "450" Tipi çelik boru
Mast bölümünün uzunluğu: 1,508 m
1 Kremayerli Mast bölümünün ağırlığı: 68 kg
Kremayer modülü: 5

Bu ilan 190 kez incelenmiştir.
2 Ton Dış Cephe İnşaat Asansörü - Platform Asansör Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!