100 Kg/Saat Üretim Kapasiteli Kepek Pelet Makinası

İlan No: #00142963
Fiyat Sorunuz
Kategori: Yem Pelet
Marka: Meta70
Model Tipi: KP100
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: Karaman Merkez / Karaman / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Kredi Kartı, Krediye Uygun

100 Kg/Saat Üretim Kapasiteli Kepek Pelet Makinası

100 Kg/Saat Üretim Kapasiteli Kepek Pelet Makinası

TEKNİK ÖZELLİKLER:

888

AÇIKLAMA:

Talaş Pelet , Prina Pelet , Gübre Pelet , Maden Pelet , Kepek Pelet , Yem Pelet , Çay Pelet , Leonardit Pelet , Organik Gübre Pelet ve her türlü orman atıklarının Pelet üretiminde kullanabileceğiniz makinalardır.

Günümüzde yüksek enerji maliyetleri ve küresel ısınma dünya çapında bir sorun olmaktadır. Buna karşın yinelenebilir enerji kaynaklarının değerlendirilmesi için yeni teknolojiler geliştirilmiş ve var olan metotlar çeşitlendirilmiştir. Orman artıkları, ahşap toz ve talaşları ve üretim artığı olan masif artıkların değerlendirilmesi bu kapsamda yinelenebilir enerji kaynakları çevriminde yer almaktadır.

Bu noktada en mükemmel örnek ısı enerjisi üretimi için yüksek kaliteli pellet üretim teknolojisidir.Ahşap Pelletleri,metan gazı emisyonuna sebep olan fosil yakıtların aksine Küresel Isınmayı Önleme konusunda 2 kat fazla pozitif etkiye sahiptir.

Ahşap Pelletler, kuru ve homojen partikül büyüklüğüne sahip ağaç talaşlarının, yüksek yoğunlukta sıkıştırılarak, yüksek kalorifik değere, kolay taşınabilirliğe sahip ve otomatik yakmaya uygun formda küçük silindirik granül yakıtlara çevrilmiş yinelenebilir, temiz bir alternatif yakıttır.

 

100 Kg/Saat Üretim Kapasiteli Kepek Pelet Makinası , Sıfır ( Yeni ) 100 Kg/Saat Üretim Kapasiteli Kepek Pelet Makinası , 100 Kg/Saat Üretim Kapasiteli Kepek Pelet Makinası Satılık Fiyat Sorunuz Fiyat'la satılık 100 Kg/Saat Üretim Kapasiteli Kepek Pelet Makinası , tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 375 kez incelenmiştir.
100 Kg/Saat Üretim Kapasiteli Kepek Pelet Makinası Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!